Wpis z mikrobloga

@Nizax: > twoja prawda najprawdziwsza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ależ skąd? Bzdura!
Gdyby to właśnie moja "najprawdziwsza prawda" awansowała do tej roli - nie byłaby blokowana i zakopywana z pianą na ryjach propagandystów takich jak ty, którzy zawsze "najlepiej wiedzą". ( ͡° ͜ʖ ͡°)

--- ODKOPANE PO ZAKOPANIU ---

Wstęp do problematyki filozofii przyrody i poradnictwa filozoficznego
https://www.wykop.pl/link/4522251/wstep-do-problematyki-filozofii-przyrody-i-poradnictwa-filozoficznego/

Drzewo jako symbol - dla
źródło: comment_U9RGqrvrYiX17484TMgAtacdsngb140N.jpg
@Nizax: - "dobrze ci radze usun konto dla wlasnego bezpieczenstwa xd"

Wydaje ci się, że jak będziesz dla nich usłużny (kolaborancie), to tobie się do doopy nie dobiorą? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli jesteś gojem, to po ciebie też przyjdą - tylko później...
...a jak nie do ciebie, to przyjdą do twoich dzieci lub wnuków. Poczytaj sobie o tradycjach tego narodu - najlepiej w Biblii...
Do tego
źródło: comment_WmebVzhb5fthXLsvqwqlK7UlGSw2VFnF.jpg
@temp_acc: > To jest wątek o ACTA2. Zabierz swój spam gdzie indziej.

Naucz się czytać ze zrozumieniem. CAŁY CZAS PISZĘ WŁAŚNIE O ACTA2 !!!

Jeśli masz takie niedostatki intelektualne, że nie potrafisz tego zauważyć - to specjalnie dla ciebie wytłumaczę ci to prosto tak, jak polski chłop tłumaczył swojej krowie na granicy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cały cyrk z głosowaniem nad ACTA2 jest robiony specjalnie dla tzw.
źródło: comment_XvA10snmFia9F7wbquVJxXF9aH6ph5sN.jpg
@WolnyLechita: To twoje zdjęcie w avatarze? Pytam tylko z ciekawości, bo widzę że jesteś w podobnym wieku co mój wujek który jest bardzo pobożny i wgl ma świra na punkcie udzielania się w życiu kościoła i modlenia się o cokolwiek...

Mam dla Ciebie bojowe zadanie. Obejrzyj ten filmik i opisz mi swoje odczucia
ERRATA

Jest: - " Czy lepsze jest gawno żydo-amerykańskie, czy jednak lepsze jest gawno sowieckie? ( ͡° ʖ̯ ͡°) "

Winno być: - Czy lepsze jest gawno żydo-amerykańskie, czy jednak lepsze jest gawno żydo-sowieckie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)