Wpis z mikrobloga

Siemanko, mam kolejne nocne pytanie. Generalnie sytuacja wygląda tak, że mój numer był w abonamencie rodzinnym play i siostra chce się go pozbyć, że w sensie abonamentu, ona chce przejść na kartę, a ja chcę przejąć na siebie swój numer. Czy idąc z nią do salonu przenoszę numer, przedłużam umowę? Jak to dokładnie wygląda, kompletnie się na tym nie znam. Nie ukrywam, liczę, że to będzie przedłużenie umowy to wezmę sobie telefon po taniości nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) #play #abonament #pytanie

W sumie oznaczę @play_polska
  • 7
@robert83 W tym momencie nie mam innego wyjścia. Aktualnie nie mogę pozwolić sobie na wyłożenie tysiaka czy więcej na telefon z uwagi na inne ważniejsze wydatki. Zrobiłem chłodna kalkulacje cały weekend i uznałem, że takie 100-200 zł miesięcznie na urządzenie wraz z opłatą za abonament nie uderzy w mój budżet. Telefon muszę niestety jak najszybciej wymienić z racji na jego usterki, które wynikły z czasu jaki go posiadam oraz przez moją głupotę
@robert83 nie jest to zły pomysł, ale wolę mieć wszystko w jednym. Ustawiam zlecenie stałe na jednen numer konta i mam to z głowy. Owszem, mógłbym równie dobrze ustawić dwa zlecenia na koncie, ale jakoś tak wolę mieć wszystko w jednym. Poza tym telefon, który już sobie wbiłem do głowy nie jest do znalezienia w sklepach typu RTV czy Media expert w ciekawej cenie. Jeszcze mam czas to się rozejrze, ale na