Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Witajcie. Mam 20 lat i nie mam żadnych znajomych. Obecnie jestem nieśmiały, ale kiedyś nie byłem, dopiero doświadczenia życiowe mnie zmieniły. Próbuję przełamywać nieśmiałość i zagadywać do ludzi, ale nikt nie chce ze mną rozmawiać. Z dziewczynami oczywiście też nie wychodzi - próbowałem kilka razy zapraszać dziewczyny na randki, żadna się nie zgodziła. Nie jestem brzydki, dbam o siebie, mam pasje, mogę rozmawiać niemalże o wszystkim. Co robię nie tak? Gdzie poznawać znajomych, skoro w szkole mi się to nie udawało, na studiach też nie wychodzi. Dodam też, że zawsze dobrze mi się rozmawiało z osobami starszymi od siebie.

#przegryw #zwiazki #przyjazn #znajomi

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 13
GłuchyPan: Mam to samo i mam 25lat. Nie jestem niesmialy i tez dogaduje sie tylko ze starszymi ludzmi. Problem lezy chyba w roznicy dojrzalosci i zaibteresowan. Wszyscy moi znajomi, to turbodzbany imprezujace i rozwalajace kase. Oczywiscie im tego nie bronie ale dogadac sie tez nie potrafie...

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua}