Wpis z mikrobloga

Mirki jakiś fajny zegarek „do biegania”? Szukam czegoś co będzie miało zarówno podstawowe funkcje (data, godzina, budzik) jak i takie które się bardziej przydadzą w sporcie (odmierzanie treningu, gps, tętno(?) ) no fajnie by było jakby był taki pomocny przy bieganiu ale i na codzień co bym sobie tez mogła na przykład odczytać na nim wiadomość co mi przyjdzie na telefon. Wymagano duże ale budżet mały, nie chce dużo wydawać, maks 300-500 zł, wiem ze to mało dlatego jestem skłonna zrezygnować z kilku funkcji. No i najważniejsze żeby dało się czasem wyjść pobiegać bez telefonu i wyeksportować potem trening do Endomondo. Myślałam o Polar m200 na Allegro idzie już dorwać w takim budżecie. Podoba mi się bardzo forerunner 235 no ale drogi ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#bieganie
  • 8
@czemujojetaka: chciałabyś wszystko za minimalny hajs. Tak się nie da. Xiaomi Mi Band 3 jest spoko opaską ale nie posiada GPS. Zegarki typowo biegowe w twoim zakresie cenowym z danymi opcjami nie istnieją. Chyba że coś wyłapiesz na OLX/giełda biegowa na fb czy innych źródłach. GARMINy są zajebiste ale nie licz na to. Jedyne co mógłbym polecić co mogłoby cię zadowolić w pełni w danym zakresie to amazfit bip. elo
@czemujojetaka: polar m400 lub lepiej m430, nie pchaj sie w m200 bo to troche szrot.

Garminy sa drogie za same logo, ale ptaszki cwierkaja ze w polowie kwietnia wychodzigarmin 245. Jest szansa ze spadnie cena 235.
Sugerowalbym kupowac na amazon.de tam zazwyczaj wychodzi taniej niz w PL.
Mozesz sprobowac poszukac na amazon warehouse deals, to jest sprzet z 30dniowych zwrotow, czesto nowy, tyle ze komus nie podszedl. Mi sie udalo tak