Wpis z mikrobloga

@Tarec: Czyli na tej ściance będzie telewizor? Wszystko wygląda bardzo dobrze, dobrze się komponuje, podoba mię się ( ͡° ͜ʖ ͡°) I ciepły kolor robi robotę, tutaj zimny odcień by się nie sprawdził i odebrałby przytulność. I masz czarne płytki nad blatem, które rozważałam dać do WC u siebie ( )

Co do próbki farb, tak, taki mam zamiar, aby z nich
@Tarec #!$%@? połowa znawców tutaj ma obiadek u mamusi o 2 i jedzie na 1 w szkole xD nie słuchaj się ich, zajebiscie, tylko z racji tego że masz wszystkie ściany na ciemny szary kolor to musisz to wszystko jeszcze doswietlic, jakaś lampa w rogu może?

Ja mam tylko 1 ścianę ciemniejsza i to ta na której wisi telewizor żeby się przyjemniej ogladalo, reszta jasny szary :)
@Tarec: najczęściej komentarze że musi być na jasny kolor dają osoby które albo nie mają własnego lokum albo są starymi januszami/grażynkami i taka tradycja że kolor musi być niczym rzygowiny aby tylko jasny był ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tarec bardzo ładny saloon z kuchnią. Komentarzami się nie przejmuj, nie to ładne co ładne tylko to co się komu podoba. Musiałam się tego nauczyć jak zaczynałam w tym robić. Fajnie, że dbasz o dom ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Kaiborr: do tej pory mam polew z kumpla, który mnie kiedyś odwiedził i powiedział, że mam ohydny kolor ścian (bo był, taki żółty). Potem kupił mieszkanie i malował sobie sypialnie. Ja patrzę, a to ten sam kolor, co on nazwał u mnie ohydnym ( ) A był taki szczęśliwy, że rozjaśni sobie pokój, będzie ciepło i przytulnie. No bo tylko żółtym to można zrobić, co nie?
@czar_Pekla: ja mam błękitno-szary kolor, wszyscy mówili że za ciemny itp, później kuzyn taki sam sobie walnął w pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°) i jest bardzo klimatyczny o wiele bardziej niż jaskrawe kolory
@Tarec: Można mieć ładny parkiet z desek? Można. A nie jakaś choinka rodem z PRL, w bloku na 10 piętrze z klepek kradzionych podczas remontu sali gimnastycznej okolicznej szkoły.