Wpis z mikrobloga

@Tarec: ja na początku też chciałem wziąć jakiś ciemny odcień szarości, ale na szczęście się powstrzymałem i wziąłem jasny szary, który po nałożeniu drugiej farby się trochę przyciemnił i był idealny ()

Ale to wystarczy spytać kogokolwiek w sklepie z farbami. Nikt nie poradzi wybierania ciemnych barw na tak dużą powierzchnię. Te kolory nadają się wyłącznie do otwartego salonu w stylu holenderskim od południowej
  • Odpowiedz
@Tarec: kolor ścian zajebisty, ja bym rzeczywiście wolał lepsze oświetlenie, ale to kwestia preferencji, poza tym cały pokój prezentuje się świetnie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@ruzowy_wonsz Partex we Wrocławiu.

@oczka_prawe Olejowane są fabrycznie, a ja nałożyłem tylko bezbarwną warstwę dla impregnacji pieluchą tetrową - można nawet i wałkiem. To się robi na raz i niczego się nie poleruje po nałożeniu, bo olejowosk jest rzadki i sam się układa. Trzeba go tylko dobrze rozprowadzić.

@Kebsiczek Powodzenia Mirku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tarec: na ogrzewanie podłogowe deskę lita wziąłeś? Walczak jako jedyny w Pl ma patent na deskę lita z ogrzewaniem podłogowym. ( Ponacinane od spodu deski) . Nie chcę Cię martwić ale uważnie obserwuj podłogę czy nie robi się łódka
  • Odpowiedz