Wpis z mikrobloga

@komw: oplaca się. odholuja. jedyny problem:
kartę wyślą jedynie na niemiecki adres i i oplaca się członkowstwo mandatem sepa tj sami odciagaja należność z kontra nie wiem czy to w pl bankach działa.
@Christoph777: Chyba nie do konca tak jest jak piszesz, a przynajmniej z odciaganiem nalezności. Mam ich ubezpiecznie obecne (zastanawiam sie czy dalej placic) i normalnie przelewem im place. Zastanawiam sie tylko czy rzeczywiscie holowanie jest do domu za free w razie czego czy do 300Ojro. Regulamin maja tylko po niemiecku, a translagor tlumaczy to tak ze nie wiadomo o co chodzi.
@wxx71 tak, mam ADAC plus. Pytanie czy obowiązuje limit 300euro przy holowaniu, bo coś takiego jest w regulaminie (to co udało mi się z translatora przeczytac)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@komw: nie ma żadnego limitu. Każda podróż nawet w obrębie Niemiec kosztowała by grubo ponad 300 a co dopiero za granicę. To było by bez sensu. Po za tym, bierzesz umowy nie znając regulaminu i języka?
@wxx71: Podpisywalem umowę jakies 10 lat temu ;) Do tego czasu regulamin pewnie z 20x się zmieniał. Skoro mówisz ze nie ma ograniczeń, to dlaczego w regulamienie pojawiają się limity holowania do 300eur?
limit 300e na zdarzenie. w przypadku gdy czas naprawy lub czekania na części kresy dłuższy niż 3 dni np padnie silnik lub zepsulo się coś trudnodostepnego to limit nie obowiązuje wtedy odholuja na adres domowy bez limitu km.