Wpis z mikrobloga

@Dr_Lou_Bitch: widzę że ty sam przy tym stoliku i z telefonem w ręce. Na wykopie ludzie piszą, że kobieta i mężczyzna nie mogą żyć razem, że małżeństwo to gówno itd, a jak jest zdjęcie dwóch osób, które sobie wypracowały konsensus to też źle. Nie muszą gadać jak nie chcą i tyle. Daj im dechnąć.
@Dr_Lou_Bitch ja się w życiu nauczyłam jednej moim zdaniem ważnej rzeczy: nie oceniać pochopnie ludzi. To co Ty widzisz to para ludzi, którzy Twoim zdaniem siedzi w telefonach, bo mają siebie gdzieś i nie chce im się ze sobą gadać. Ale co tak naprawdę się tam dzieje?

My ze swoim niebieskim wychodzimy czasem z domu jak do dzieciaków przyjdzie niania. Zimą czasami nie mając gdzie się zamelinowac rozkładamy się w jakiejś kawiarni
@niania w punkt. Dokładnie to samo napisałem wyżej. Planujemy dzień po swojemu, ale jeżeli mamy możliwość zjeść razem obiad, to wolę zjeść w Jej towarzystwie niż samemu, nawet jak musimy posiedzieć w skupieniu nad swoimi sprawami... No cóż, trzeba szukać każdej chwilii, jak chcesz pogodzić wszystko, takie czasy ))¯_(ツ)_/¯
@niania czyli jedno ( )

wyciągnęłaś taki wniosek oceniając tym samym mnie, bo zadałem proste pytanie? Serio? Do mnie przemawiają liczby. 3, 5, 8. Czysta ciekawość, nawet w pół wyrazu nie oceniałem Twojej postawy.
@kultywator serio uważasz że Twoje pytanie nie miało wydźwięku pejoratywnego?
"Ze NAWET nie dajecie rady"

I myślisz że używałabym liczby mnogiej gdybym miała jedno dziecko?
@niania doczytałem. Dwoje dzieci.

Opłacenie rachunków to 10-20 minut na miesiąc, a do stałych opłat można założyć stałe zlecenia przelewu. Taki protip. Nie marnujcie wyjść razem na rzeczy nieistotne. To się da zorganizować lepiej i spędzić czas przyjemniej.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.