Wpis z mikrobloga

Zauważyć można trend u młodych ludzi - takie ironiczne słuchanie Stachurskiego, Niecika, Martyniuka, Sławomira, Krawczyka jakichś braci Figgo Fagot. Że niby takie prześmiewcze. A prawda jest taka, że zwyczajnie macie kiepski gust i próbujecie to zakamuflować tym niby ironicznym podejściem.

Z disco polo tak samo było a potem się okazało, że imprezy disco polo są najbardziej oblegane, większość klubowiczów jest w młodym wieku i nie ma w tym nic prześmiewczego tylko wam się to podoba, tylko wstyd było oficjalnie się do tego przyznać.

Nie mam nic do waszego gustu. Po prostu nie dorabiajcie do tego łatki ironii tylko wprost przyznajcie, że taka muzyka wam się podoba.

#oswiadczenie #muzyka #takaprawda #discopolo
Pobierz FEEDYOURHEAD - Zauważyć można trend u młodych ludzi - takie ironiczne słuchanie Stach...
źródło: comment_MxiU8MCNHn0fNqTljqCYM2BavIiEngf4.jpg
  • 24
@FEED_YOUR_HEAD:
Szanowny Panie,

taka jest prawda. Większość młodzieży próbuje udawać nie wiadomo jak dorosłych i poważnych ludzi, a się zachowują jak niedojrzałe dzieciaki. To się tyczy także ich preferencji kulturalnych, w tym także wymienionej przez Pana muzyki.

Z poważaniem
Uczony Intelektualny
@FEED_YOUR_HEAD:

takie ironiczne słuchanie Stachurskiego, Niecika, Martyniuka, Sławomira, Krawczyka jakichś braci Figgo Fagot. Że niby takie prześmiewcze. A prawda jest taka, że zwyczajnie macie kiepski gust i próbujecie to zakamuflować tym niby ironicznym podejściem.

Prawda jest taka, że to wybitni artyści.
@snickersfgh: A gdzie mieszkasz? W Stodole na BFF kilka lat temu było normalne pogo i wielu gości w glanach, w tym ja XD No i nie zapominaj, że debiutowali na Zacieraliach więc mają szacunek alternatywnej sceny warszawskiej.
Fakt, faktem że część buraków i normictwa słucha Fagotów, ale nie przesadzaj że 90%
Ja bardzo szanuję twórczość Krawczyka


@jasmi_n: Krawczyk jest bardzo dobry, ma świetny, sentymentalny głos i to fan 1. Elvisa w Polsce . No i coś tam jednak w USA śpiewał, a tam trudno jest się wybić, bo jest dużo świetnych piosenkarzy. No i zgrał tysiąc, powtarzam tysiąc talii kart i rozwalił kilka bryk. Nie żałował niczego. Szanuję.