Wpis z mikrobloga

  • 2116
Polecam wszystkim szachistom zagranie sobie kiedyś partyjki #szachy w #lwow. Atmosfera jaką tworzą tutejsi panowie jest świetna. Te jęki zawodu i poruszenie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Partia grana o 5zł. Wygrałem po ciężkich bojach, a pan profesor, jak się okazuje, grał na solidne 1800 elo. Kasy nie wziąłem, szkoda sobie robić wrogów na dzielni ( ͡º ͜ʖ͡º)

#podrozujzwykopem troche #pokazmorde
whoru - Polecam wszystkim szachistom zagranie sobie kiedyś partyjki #szachy w #lwow. ...

źródło: comment_UfMHh9porIyKWpnLjaFrRUlBdn0LH7dc.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@whoru: sam będąc we Lwowie wziąłem udział w takich zawodach na ławce niedaleko opery, ale że w szachy gram na poziomie 5 latka to 20 hrywien uleciało szybko z mojej kieszeni, co nie zmienia faktu, że atmosfera tam jest genialna :D
  • Odpowiedz
@whoru: dlaczego nie wziąłeś tych pieniędzy? Przecież to gorsze od splunięcia na niego i powiedzenia - nie chce twoich pieniędzy bo nie sa nic warte
  • Odpowiedz
@Bij00u: sporo mnie pracy czeka żebym mógł na legalu przekroczyć ten poziom, szczególnie szybkie, bo mam braki spore w otwarciach, a @Ragnarokk to kompletnie inna liga, na sto partii może bym jedną zremisował ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz