Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RomeYY: przegięcie, za tyle dostaniesz to samo w barze z obsługą itp. mam nadzieję, że to się nie będzie sprzedawać i pójdą po rozum do głowy
  • Odpowiedz
@RomeYY
@BajerOp
Nie wiem co Wy z tymi cenami. Pierwszy lepszy kraft kosztuje 10 zł. Większość modnych DDH kilkanaście. AleBrowaru DDH kupuję po 14 - 15 w butelce, tu puszka za 12. Przecież to jest całkowicie normalna cena.
  • Odpowiedz
@BajerOp: No ale masz gdzieś jakieś tańsze krafty? Bo rozumiem jak by to był wyjątek. Ale tak wszystko kosztuje i sprzedaje się znakomicie, to chyba cena nie jest zła.
  • Odpowiedz
@BajerOp: No i wystarczy jakiś ciekawszy styl, jakiś dodatek i już jest 2 - 5 zł więcej.
Dawno już nie kupowałem za 7 zł. Chociaż nie, ostatni Amber Po Godzinach.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jamtojest: cóż, znając koszty warzenia to przesada (nawet dokładając koszty dystrybucji itp). Lepiej warzyć samemu z jakością wyższa niż to co proponują.
  • Odpowiedz
@BajerOp przeciez koszty zrobienia tego new englanda sa wieksze od kosztow zrobienia takiego piwka typu 7-9zl ala Panipani... xD 12zl to w uj niska cena za to piwo. My w polsce to mamy tani krafcik.
Mam nadzieje ze im sie sprzeda i pojda po rozum do głowy i beda robic wiecej dobrych piw nizeli te 80% kraftowych gowien robionych po kosztach, ktore sa na naszym rynku. :).
  • Odpowiedz
@BajerOp Zwykła opinia, a życzenie nierentowności browarowi który nie tworzy piwa pod twoją wizję, to troszkę kontrast nie uważasz :)? Swoją drogą na rynku jest zbyt duza konkurencja i nikt sobie nie pozwala na januszowanie z cenami. Browary starają się, żeby piwa były w miarę tanie, poza nielicznymi wyjątkami uwarunkowanymi cechami produktu (tj. takie ciasteczko, jakieś różne bba, uber chmielone piwka etc.). Nie demonizowałbym przesadnie z tymi cenami. Ale szanuję twoje zdanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@nowik1492: nie życzę nikomu upadku, tym bardziej pincie jako prekursorowi, chciałbym lepsza cenę co pociągnęło by za sobą większą dostępność i większą świadomość konsumentów co każdemu wyjdzie na dobre.
  • Odpowiedz
AleBrowaru DDH kupuję po 14 - 15 w butelce


@jamtojest: u mnie w tym samym sklepie co Pinta 12,30 i dlatego prownuje, tak jak wyzej kolega napisal, ta pucha powinna stac max 10, tym bardziej ze Pinta swoj kraft ma zawsze tanszy w porownaniu z innymi
  • Odpowiedz