Wpis z mikrobloga

Hej #motocykle miałem dzisiaj mają pierwsze jazdę na kursie na #prawko mam kilka pytań

1. Ile mieliście godzin z 20 na placu a ile w mieście jak ktoś zdawał w ciągu ostatnich lat?

2. Jak z trzymaniem motocykla pod blokiem jak już kupię bezpieczne? Jakieś AC? Blokady?

Raczej mierze w jakiegoś choppera za 5-6k nic specjalnego
  • 19
@cabalrox: ja miałem 15h na placu, to zależy jak jesteś obyty z ruchem drogowym. Jak robiłem A już od dawna już jeździłem więc bez sensu było jeździć po mieście, najtrudniejszy jest plac ma egzaminie.
Sam mieszkam w bloku, motocykl przez sezon trzymam na parkingu strzeżonym który jest niedaleko i to jest najlepsze rozwiązanie. Jak koniecznie musisz zostawiać motocykl pod blokiem to łańcuch chyba najlepszy. Jak chcą ukraść to i tak ukradną
Nie ma blisko parkingu strzeżonego niestety :( W sezonie widziałem na osiedlu jeszcze ze 2 motocykle. Jak nie znajdę lepszej opcji to zostawię im kartkę o kontakt i można w 2 albo nawet 3 garaż wynająć :)
@Lucider5 no właśnie instruktor mówił mi że tak 50/50. Dzisiaj po 2h jazdy już mnie to nudzi i ostatnie 30min robiłem już wszystko bez błędów (może bez tych co prędkość mierzona jest bo nie było pomiaru) :)
@cabalrox ja jak robiłem a2, czyli pierwsze prawko na moto, to miałem już B przez rok i po placu jeździłem pierwsze 2 godziny, potem 2 razy na 2 ostatnich jazdach przed egzaminem jakieś 10 minut i tyle, ale chyba ogarnąłem całkiem dobrze bo już na 1 jeździe robiłem cały plac
@cabalrox: z 17h na placu i z może 3 na mieście. B od kilku lat miałem i znałem miasto na wylot więc też nie było sensu jeździć, samemu też wolałem opanować plac.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@cabalrox:
1. plac 70% miasto 30% około
2. Mieszkam w bloku, motocykl zimuje w garażu u znajomego. Teraz chce go postawić na zamkniętym parkingu z kamerami i przypiąć łańcuchem do barierki bądź kotwy w ziemi. Koszt parkingu 30zl/miesiąc. Prowadzą go starsi goście którzy trzymają tam samochody i jak się nudzą to spotykają się na parkingu na pogaduchy czasami siedzą nawet cała noc.