Wpis z mikrobloga

myślicie że w polskich inaczej?
znajomy składał drogie ekspresy do kawy
cały dzień wciskał 2 czy 3 plastiki w miejsce, stawiał do testara czy dobrze wcisnął i tyle
i tak przez kilka lat robił
  • Odpowiedz
@krulwypoku_IgB6: Może jestem dziwny, podejrzewam że gdyby wynagrodzenie było ok nie miałbym nic przeciwko takiej robocie. Fizycznie się nie zmęczysz, możesz sobie rozmyślać o czym chcesz, nikt cię nie goni. Brzmi nieźle.
  • Odpowiedz
  • 2
@Tosiek14 nie jesteś dziwny, po prostu inny. Ja bym nie wytrzymał do pierwszej przerwy - wtórne, powtarzalne, monotonne. To nie dla mnie. Serio bym się wykończył psychicznie :)
  • Odpowiedz
a myslisz ze w korpo finanscisci, programisci i reszta robi cos innego? te same gowno w kolko, tylko obarczone inna nazwa projektu, na wygodniejszym siedzeniu i no z kilkoma przerwami dziennie, a niektorzy nawet i bez nich, bo obiad w przelocie xD


@peoplearestrange:

w odróżnieniu od pracy w fabryce w korpo możesz sobie wyjść na dwór, pospać, wysrać się kiedy chcesz, pochodzić po necie, pooglądać youtuba, zrobić jakiś gówniany meeting, etc.
  • Odpowiedz
@rdy:

w odróżnieniu od pracy w fabryce w korpo możesz sobie wyjść na dwór, pospać, wysrać się kiedy chcesz, pochodzić po necie, pooglądać youtuba


#!$%@?, chyba to wydrukuje i powiesze w EY/PWC, szczegolnie w dziale M&A ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@krulwypoku_IgB6: Pracowałem przez jakiś czas w państwie rządzonym przez królową Elżbietę II i robiłem na taśmie przy warzywach. Praca na zasadzie wyjmij z kosza, zważ, połóż równo na taśmie... nigdy w życiu nie byłem tak zmęczony fizycznie i psychicznie, po 12 godzinach pracy popatrzyłem na zegarek i minęło dopiero 30 minut ( ͡° ʖ̯ ͡°) gdyby to nie była praca wakacyjna to chyba bym się przekręcił, a
  • Odpowiedz