Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaciorzMacior: polecam jako waporyzatora, wygodny, intuicyjny, łatwo się czyści. Najlepsze opinie a szukałem 2 lata temu długo za najlepszym. Ale ciężko mi polecić sposób palenia jako waporyzacje - mnie nie skusilo i dalej wolę lolki, podobnie @NaxZST. Myślałem że będzie tak samo tylko po prostu zdrowiej i smacznej, no i jest lepszy smak, jest to zdrowsze ale stan nie ten sam.

Fajny bajer że susz który Ci zostaje z wapoyzacji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaciorzMacior: chociaż jak nie potrzebujesz osobnego wkładu do olejków i łączenia się po bluetooth to wystarczy Ci Pax2 a jest tańszy - ja brałem full wypas, na młynek dałem 300 zł a na wapka bym nie dał 1400 xD
@Jaracz_Joint: Kurczę ja generalnie chce kupić vapo ze względów ekonomicznych (podobno już mała ilość spoko siada) no i dyskrecji bo póki mieszkam z rodzicami nie mogę sobie na legalu odpalić Lolka w pokoju. Wiadomo że kręcenie Palanta i jaranie ze znajomymi to mega klimat i nic tego nie podrobi, ale jak siedze sobie w domu i mam po prostu ochotę poczilowac to vapo wydaje się idealne. Co masz na myśli ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MaciorzMacior: ja wychodzę na dwór zapalić, też nie mogę w domu, tzn nie zawsze :p

Z waporyzacji nadal trochę czuć.

Jest bardziej ekonomiczne to fakt ale ja wkładając 0,25 za każdym razem usypialem.

Tak, stan jest inny, o wiele mocniejszy. Miałem spróbować zmieszać z jakimiś ziołami np. Miętą żeby zmniejszyć ilość suszu ganji (zbiornik musi być wypełniony do końca i ubity dlatego nie można sobie po prostu dać mniej) ale nie
@MaciorzMacior: słyszałem że pax 3 jest mocno przereklamowany, na reddicie nie jest jakoś mocno wychwalany, może dlatego, że kosztuje 1000 zł i jest w 100 % kondukcyjny. Lepiej kupić mighty, lub crafty, albo po prostu Fenix Mini dlatego, że są to vaporizery konwekcyjne