Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Jakieś normiki 8-9/10 próbowały mnie przekonać do założenia Tindera. Mówiłem im że miałem wcześniej i oprócz 10 par i żadnej nie odpisanej wiadomości przez różowe olałem to.

A gdy im oznajmiłem że Tinder jest tylko do segzów dla najbardziej atrakcyjnych jednostek spojrzeli się na mnie krzywo i odpowiadając że nie wiedzą o co mi chodzi i że przesadzam ehhhh ()

#przegryw #stulejacontent #tfwnogf #tinder #zwiazki #seks
  • 6
@ArafSlow: nie dziwie się, że tak odpowiedzieli, bo to gówno prawda, jak szukasz kobiet które wyglądają jak Karyny to nie dziw się, że myślą tylko o jednym (jak zaciągnąć Cię do łóżka i ogarnąć sobie alimenty). Ja spotkałem się z wieloma dziewczynami, wszystkie były osobami ambitnymi i po studiach i żadna nie myślała o seksie na pierwszej czy drugiej randce. To jak później się znajomość rozwinie to inna sprawa, przecież seks
@ArafSlow: Jak wygląd ? Bardzo źle wg. ciebie ? Jak z wyglądem nie jest źle to ogarnij jakiś sensowny opis i coś ciekawszego niż zdjęcie w lustrze. Jak wspomniał @andreonis też uskuteczniam spotkania z Tindera i nie jest aż tak źle, są normalne panny, zwykle nie pyka (albo ja nie chcę, raz to ja #!$%@?łem, albo one nie chcą, ale to już inny temat). Rób karynoodsiew podczas przeglądania i tyle.
Jakieś normiki 8-9/10 próbowały mnie przekonać do założenia Tindera. Mówiłem im że miałem wcześniej i oprócz 10 par i żadnej nie odpisanej wiadomości przez różowe olałem to.


@ArafSlow: XD to samo mi mówił ziomek z pracy, chad na 120% jak mu powiedizalem, ze jestem na to za brzydki i za bardzo #!$%@? to sie na mnie patrzył jak na kosmite, bo przeciez skoro do niego same piszą to to jest standard