Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Wałkonie dzisiaj nie odebrali mi pojemnika z plastikami, bo znaleźli kilka kawalkow styropianu i 20 cm rury PCV... (°°
Dzwonię z pretensjami A babka mówi, że nie może to jechać z plastikami, bo to są odpady remontowo budowlane i sugeruje, żebym to wrzucił do zmieszanych...
Dobrze, że do lasu mi tego nie kazała wywieźć...
Człowiek stara się, segreguje, ale nie bo na karteczce nie jest zapisane, że styropian można tylko że materiały piankowe nie...
Nosz kurła mać...
Jeszcze worek rozpierdzielili i rzucili na ziemię, Tak że część musiałem po sąsiadach szukać...
sheepman - Wałkonie dzisiaj nie odebrali mi pojemnika z plastikami, bo znaleźli kilka...

źródło: comment_l4sirTBwzpGNtZoTUDpkTcfUGvDGdTKv.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KrakenFromKrakenowo: no kurna chyba muszę tak zrobić albo zakopać pon butelkami po napojach może się nie pokapują...
Jak w tym kraju ma być dobrze skoro płaci się w tej chwili 2-3 razy tyle, segreguje ale i tak się nie podobają wrzuć Pan do zmieszanych...
  • Odpowiedz
@sheepman: Oni ogólnie nie są za mądrzy. Mam na osiedlu blok gdzie jest 80 dokładnie takich samych mieszkań po 20,5m^2. Kuchnia ma jakieś 0.5m^2 i jest wnęka w przedpokoju. Od tego roku segregacja jest na 5 rodzajów odpadów. Jak łatwo się domyśleć wszyscy to mają głęboko w dupie bo nikt nie zmieści 5 koszy i wszystko ląduje w zmieszanych. Mogą przestań odbierać ale wtedy za miesiąc będą mieli taki #!$%@?, że
  • Odpowiedz