Wpis z mikrobloga

To zadziwiające ale ostatnia poważna gra o snookerze wyszła dekadę temu. Dziś po wielu latach odpaliłem sobie World Snooker Championship 09 - ostatnią edycję (na PC) niegdyś popularnej serii. Na konsolach wyszła jeszcze 11 i potem studio odpowiedzialne za serię zakończyło działalność. No ale co mogę powiedzieć. Gra się wybornie. Grafika i animacje dają radę. Wszystko jest na licencji więc możemy stworzyć swojego zawodnika i w trybie kariery ograć słynnego O'Sullivana w drodze po tytuł mistrza świata. Dziś ciężko zdobyć ten zapomniany tytuł ale jak ktoś siedzi na #chomikuj to sobie znajdzie ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zainteresowałem się nieco tematem tego typu gier i okazuje się że na dniach (17 kwietnia 2019) będzie miała swoją premierę naprawdę ambitna produkcja - Snooker 19. Wejdzie na PC, PS4 i XONE. Oficjalna licencja, tryby multiplayer. Zapowiada się ciekawie. Podrzucam link do oficjalnej strony tego projektu:

https://ripstone.com/game/snooker19/

Może niebawem będzie okazja rozegrać z Mirkami wirtualnego frejma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #staregry #snooker
Larsberg - To zadziwiające ale ostatnia poważna gra o snookerze wyszła dekadę temu. D...

źródło: comment_DhjEXtNOpyRIjZgbpQDSNgCDq83wjZJ0.jpg

Pobierz
  • 6
@Larsberg: Pure Pool ma dodatek do snookera. Gra się całkiem przyjemnie no i grafika jest świetna. Bez porównania do tego WSC 09. Całość kosztuje na steam stosunkowo mało, więc można sobie sprawdzić bez większego ryzyka. Wygląda tak:
chuckd - @Larsberg: Pure Pool ma dodatek do snookera. Gra się całkiem przyjemnie no i...