Wpis z mikrobloga

@kozaqwawa: Angielską wersję podstawki mam plus dwie talie i jeszcze matę. Całość jakieś 250-300. Gra się całkiem dobrze, jest to coś świeżego na pewno. Mechanicznie nie mam nic do zarzucenia. Balansowac można poprzez ograniczanie doboru kart dla silniejszej talii. Teoretycznie wyznacznikiem siły jest SAS, ale to sobie poczytaj o tym współczynniku. Ja rezygnuję jednak, bo to gra typowo turniejowa, a mi się już nie chce tak grać. Do grania domowego zaś
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: ja gralem w Xa turniejowo ale od 2.0 w sumie nie mam czasu ani ochoty :( srednio mi sie chce grac turniejowo w karty i srednio mam na to czas:( czy da sie w to grac przy tak zwanym "piwie" czy trzeba wielkiego stołu i 2h na rozdanie?
  • Odpowiedz
@kozaqwawa: w keyforge nie grałem, ale nie lepiej spróbować w EPIC?

W podstawce za ~60zł masz 4 gotowe talie, które można też mieszać ze sobą na zasadzie draftu, albo random. W tej cenie masz 2 decki keyforge. Minus taki, że jest po angielsku (miało wydać GF, no ale nie wyda).
  • Odpowiedz
@Jednobrewy: Nie zgodzę się, że typowo turniejowa. Mam z 6 decków, eng, kupione moment po premierze. Gram często z różowym w domu i przed planszówkami zanim cała ekipa się zbierze. W planach jest kupno jeszcze kilku decków polskiej edycji. Scena u mnie w mieście zarówno casualowa jak i turniejowa jest.
  • Odpowiedz