Wpis z mikrobloga

@czlowiekboruta: w kamienicy wyglądają najlepiej bo idealnie pasują do klimatu całego mieszkania, aczkolwiek przy odpowiednim projekcie nawet w nowym mieszkaniu mogą być ciekawym dodatkiem. Dodają tego ciepła w nowoczesnych wnętrzach.
Meble na zamówienie. Przy tym metrażu nie byłem w stanie dopasować mebli modułowych.
Na łączeniu jest listwa aluminiowa, kolorystycznie wpasowała się w płytki dlatego jest słabo widoczna.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tarec nie zamykam się na opinie, mogą być bardziej lub mniej trafne, ale pomimo że siedziałem nad tym projektem wiele godzin, to wiele rozwiązań mogło mi do głowy nie wpaść :)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zady_i_walety super, też miałem zrobić w drewnie, ale niestety odbyło by się to kosztem wykończenia np łazienki więc musiałem pójść na kompromis i poszukać czegoś zbliżonego wyglądem
  • Odpowiedz
@wilczywilk: bardzo ładna kuchnia :) zastanawia mnie tylko jedna kwestia praktyczna - odstęp między sufitem a wiszącą szafką. Dobrze to wygląda, ale z czasem może się tam zbierać trudny do usunięcia kurz i brud, ponadto w razie jakiejś inwazji moli będzie ciężko wyeliminować stamtąd oddziały nieprzyjaciela bez zdejmowania szafki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gniewo_ ręką sięgam na jakieś 3/4 głębokości. W razie czego mogę użyć jakiegoś "przedłużacza" żeby dostać się ze szmatką do końca. Przed świętami będę tam pewnie sprzątał, zobaczymy jak mi pójdzie ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@MaciejFranciszek cegła to Stones Vintage 3 dodatkowo wypełniona fugą w kolorze naturalnym. Kiedyś była dostępna w Obi, nie wiem jak obecnie.
Każdy kto widzi ją pierwszy raz nie może uwierzyć że to imitacja :) Nawet z bliska wygląda jak prawdziwa cegła.
  • Odpowiedz