Wpis z mikrobloga

#biedronka #zalesie
Nienawidzę tego chlewa obsranego gównem - wychodzę tam raz na ruski rok.... Stwierdziłem wczoraj o 19, że mam ochotę na pistacje. Więc idę do biedronki, wziąć sobie z 200 gram pistacji - taki k0rwa ch0j przy stoisku z orzechami stała paleta z pudłami wysoka na 2 metry; nie dało się dostać do orzechów.
Mówię do babki co rozkładała warzywa, czy da się coś z tą paletą zrobić bo chciałbym sobie kupić coś z tej wystawy a nie można tam wejść.
- okej, zaraz zawołam kolegę z wózkiem
- przepraszam, ale kolegi na razie niema i nie wiadomo kiedy będzie

Pokręciłem się 15 min po sklepie poobserwowałem te zwierzęta, w między czasie kupiłem łososia i parówki - nikt nie przyszedł.
A w biedronce dalej gnój wszędzie kartony i palety na przejściach, że nie da się przejechać tymi zj3banymi wózkami. Zresztą brawo dla debila, który wymyślił te wózki - większego gówna nie widziałem (zdjęcie nie moje)

Dajcie w mojej miejscowości jakiś normalny supermarket.
źródło: comment_A0hAF4Pvb3Dqr59DhZwOL16tYAcpEcEv.jpg
  • 57
@Idesiku_Nago to ja przy średnim wzroście przeżywam katusze, gdy się garbię ciągnąc ten wózek. Jest na tyle niski, że nie wiadomo czy go ciągnąć za sobą, czy obok siebie i zawsze się obija o piętę wraz z całymi zakupami. A biorąc pod uwagę, że nie lubię robić zakupów (szczególnie w Biedronce), to dość szybko chodzę po sklepie, co skutkuje jeszcze większą ilością kontaktów moich nóg z tym czymś.
@samuraj24: u mnie w mieście jest 10 biedronek, każda tak samo obsrana gównem. Zachodzę tam raz na rok i zawsze jestem wkurzona po wizycie tam i obiecuje sobie że nigdy więcej tam nie pójdę.
@yahoomlody: no po co komentujesz ? szczylu ? Po drugie pół mózgu nie w mojej gestii jest usuwanie takich rzeczy jak chodzę do sklepu - może jeszcze za nich wyłożę towar z kartonów.
Zresztą idź sobie do: auchan, kaufland, lidl i tej biedronki - Tylko w biedronce i to każdej jakiej byłem jest syf.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@samuraj24: skoro nienawidzisz to na #!$%@? tam idziesz? Wy jesteście jacyś upośledzeni? Wybierasz market z własnej woli wiedząc co tam jest i narzekasz xD to jakbyś spróbował gówna i płakał, że niedobre. Ludzie to debile
@Selva: bo tylko taki jest u mnie "z buta" średnio mi się chce jechać 15 km do lidla po orzeszki ? Ludzie to debile - użyj mózgu, nie którzy nie mieszkają w wielkim mieście gdzie mają pod nosem 4 supermarkety.
@yahoomlody: Nie wiem, ty sobie te plusy wpisujesz do CV czy wrzucasz do garnka ? dla mnie to jest jakaś zwykła zielona liczba. Piszę takie historyjki, żeby się ludzie pośmiali i żebym ja się pośmiał - po to wchodzę na wykop - pośmiać się - ale tak k0rwa wielki pan @yahoomlody w takiej sytuacji, sam by wyciągnął ok. 500 kg z palety, po czym rozładował to na pułkach a następnie wziął
@samuraj24: raczej wycieraczke :)

Ale tak na poważnie. W ostatnim wpisie który czytałem również nazywszz ludzi zwierzętami jeśli zarabiają na poziomie 2.5k. Fajnie ze tobie się powiodło, masz proseprujaca firmę itd, ale nie każdy miał tylko szczęścia w życiu.

Kto mógł mieć kiepsko start i to już go praktycznie przekreśla.

Możliwe że ty też miałeś słaby start, ale jednak dzięki swoim umiejętnościa/ogarnięci pomimo tego dałeś radę się od dna odbić. Świetnie
@samuraj24 Codziennie rano jestem w Biedronce. I zgodzę się że dużo palet stoi ale jak jestem czasem po południu to jest czysto i nie ma tych palet. Z tym że jest to nowa Biedronka taka Lidlo podobna. Natomiast jak stała stara Biedra to było dokładnie jak w opisie. No ale i tak wolę Lidla tyle że nie jest mi po drodze.
@Annaroth: możesz mi powiedzieć w którym wpisie pisałem, że ludzie to zwierzęta - bo na pewno nie pisałem tego bez podstawie i na pewno nie dlatego że ktoś mało zarabia.

1. Ja zarabiam na rękę jakieś 5 w nie swojej firmie - i mam na głowie tyle obowiązków + brak urlopów że nie jestem zadowolony z swojego życia i pracy - ale wiem, że więcej nie zarobie w małym mieście więc
@Annaroth: stary:

1. Jesteśmy w internecie
2. bawi mnie to
3. w realu inny niż w sieci
4. wszyscy moi znajomi i rodzina postrzegają mnie za normalnego spoko człeka

Traktuje wykop jako wysryw, który mnie rozbawia.

Ale takie "inteligenty" jak ty czy @BotRekrutacyjny napiszą jakąś pi3rdołe i nawet nie potrafią obronić swoich argumentów.
Potem będziecie siedzieć na kiblach i myśleć nad życiem: że faktycznie to może być trochę głupie jak macam
@samuraj24: a na jakiej innej podstawie mam coś skomentować niż twoja działalność na wypoku? Jak cie widzą tak cię piszą.

Faktycznie jeżeli chodzi o poprzedni wpis to byłem pewny, że to ty komentowałes zawód kierowcy, że to banda tłukow to robią za średnio 2.5k (ale robią więcej godzin ble le). Nie ty to komentowałes, albo wpis spadł z rowerka, jeśli nie ty to zwracam honor w tej kwestii.

Zignorowalem twoja wypowiedź