Wpis z mikrobloga

dodam jeszcze ze na tescie siuskow rozowy/fioletowy kolor to negatywny wynik. Wielu precli myli sie czasem. Albo specjalnie wprowadzaja w blad bo w krwi latwiej znalezc


@CacyIsBack: no jesli to byl test na kilka substancji i wykrylo mdma a OP mowi ze zarzucal miesiac temu to raczej nie ma tutaj przypadku,
albo test jakis super czuly albo OP ma unikalny organizm ktory skladuje mdma na pozniej w komorkach tluszczowych xD
@-PPP-: kontrola moze byc w De rutynowa, jednak raczej zatrzymuja za przewinienie albo stan techniczny auta.

Policja pyta czy piles brales narkotyki. Pytaja czy moga zrobic test. Najlepiej jest zawsze mowic, ze sie nie bralo narko nigdy i wypilo sie radlerka 2h temu. Test alkoholowy wychodzi 0. Moga zapytac czy zgodzisz sie na test urinowy, wtedy mowisz ze nie ma takiej potrzeby bo nie bierzesz narko. Nie maja podstawy prawnej aby
@wojciech-dyrets poglądowy test jak to powiedzieli. Co najlepsze THC nie wykryło jak wczoraj parę buchów ściągnąłem, a... amfetaminę xDDDDDD Nie wiem czy ma to jakieś powiązanie z MDMA na testach.
I pytanie, jak z rana wziąłem 2x 600mg ibuprofenu to mogło to mieć jakiś wpływ na test?