Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SiewcaZaglady: maszynka na żyletki będzie częścią rozwiązania problemu. Wiem co piszę ;) Poza tym próbujesz ogólność się gładko, więc przegalasz się, dlatego masz te podrażnienia. Na początek delikatnie jeździj po skórze, nie dociskaj. Nie gól się pod włos za dużo razy podczas jednego golenia. A najlepiej jazdę pod włos odpuść sobie na jakiś czas. Kup sobie żel aloesowy, jest naprawdę fajnym kosmetykiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SiewcaZaglady: najpierw gorący prysznic, potem można jakiś olej, dobry krem i ostra żyletka. Nie napinaj skóry podczas golenia, ostrze prowadź jak najbardziej równolegle do skóry.
@SiewcaZaglady: Rada nr.1 to golenie się 2x dziennie. Rada nr.2 kup dobry płyn po goleniu bez alkoholu a nie jakiegoś brutala. Rada nr.3 kup dobry krem do golenia. Rada nr.4 każdemu inaczej układają się włosy na brodzie musisz wyczuć w którą stronę rosną ręką może być tak, że w kilku miejscach masz różnie. Wtedy gól pod włos.

Tołpa ma fajną tanią serię możesz mydła antybakteryjnego używać przed goleniem.

Ps rozgrzej skórę
@SiewcaZaglady: ja bym tego nie lekceważył, u mnie takie coś przerodziło się w zapalenie skóry. Dopiero antybiotyki pomagały i wycieranie się po goleniu czymś do dezynfekcji, a i tak #!$%@? dało. Olałem próby leczenia po wydaniu prawie 2k na leki i używam elektrycznej maszynki, od 2 lat spokój. Teraz to wygląda jak zapalenie mieszków włosowych, ale jak olejesz to może przekształcić się w figówkę brody i nigdy się tego nie pobędziesz.
@SiewcaZaglady: Też miałem zawsze problem z podrażnieniami na szyi. Używałem przeróżnych maszynek, najlepszych kosmetyków przed i po. Wszystko po #!$%@?. Kupiłem elektryczną maszynkę. Podrażnienia zlikwidowane w 95% ale coś za coś - elektryczna maszynka nigdy tak dokładnie nie ogoli jak taka zwykła z ostrzami czy innymi żyletkami. No i trzeba się golić co najmniej codziennie.
W związku z tym, że nie cierpię zarostu i nigdy nie planuję mieć brody czy innych
@SiewcaZaglady: z gotowych pianek w spreju to ok jest mk men, żel po goleniu tej firmy też jest ok(szare opakowanie)
proponował bym zainwestować w maszynkę na żyletki i pędzel z plastikowym włosiem jakieś taki nie badziewny za 10-15$ z ali, do tego żyletki feather i jakieś dobre mydło teraz mam cella i zero podrażnień, czasem się zatnę ale to moje #!$%@?, po goleniu używam w/w mk i jakiegoś z zestawu z
@SiewcaZaglady: mi wyskakiwał parch na gębie po goleniu od tych gówien mach3 turbo

kupiłem sobie maszynkę na żyletki, mydło do golenia i raz na 3 miechy mi jakaś krostka wyskoczy, a wcześniej jak u Ciebie

mysle ze to moze miec zwiazek raz z ostroscia, dwa pomiedzy ostrzami pewnie mnoza sie jakies bakterie na resztkach wlosow i naskorka, wrazliwsza skora na ten syf i wsio, efekt gotowy