Wpis z mikrobloga

@Mr_Beniz: Jezus Maria jak ja nienawidzę Warszawy. Wielu polskich dużych miast nie lubię ale Warszawy szczerze nienawidzę i jestem zdania że Niemcy mieli dobry koncept zrównania jej z ziemią. To jest jedna wielka Patologia a nie miasto. Jedyne miejsce w kraju które:
a) wywyższa się nad wszystkimi nie zachowując jakiegokolwiek poziomu kulturalnego
b) ma największy brak poszanowania do przepisów ruchu drogowego i korzystania z kierunkowskazów
c) ma zupełnie spieprzony plan rozwoju
@maQus: 12 prowincji, sporo większych miast które dalej można podzielić na dzielnice. Poza tym nieistotne jest państwo tylko idea identyfikacji pojazdu z miastem. Po co komu to potrzebne ? Są bazy danych i tam miasto będzie miało informacje, a nie byle śmieć będzie wiedział, które auto zarysować. Mamy na oko 68 milionów różnych konfiguracji rejestracji przy obecnej rejestracji, a można dać i więcej alfabetu więc nie rozumiem po co ma to
@maQus: niemożliwe chyba. Mówimy o rozwiązaniu z małą szansą na sukces oraz czasem ok. 2 pokolenia vs. zmiana w prawie, która by zajęła 3 linijki (albo 300 stron, różnie to bywa). Przy okazji za proces rejestracji się zabrać. W Holandii mi się podobało, że samochód ma swoją rejestrację i nie musisz co chwilę siedzieć jak debil w urzędzie. Jako Holender możesz na poczcie przerejestrować auto w 15 min. Jako obcokrajowiec robiłem