Wpis z mikrobloga

Naprawdę nie wiem gdzie wy znajdujecie Warszawiaków którzy jadą argumentem że mamy Pałac Kultury xDDDD. Serio, mam wrażenie że Wam się wydaje że my spuszczamy codziennie rano nogi z łóżka i pierwszą myślą jaka nam przychodzi do głowy to to jak zajebiście jest być Warszawiakiem i jak bardzo plujemy na całą resztę Polski. Naprawdę takie myślenie to może mieć ktoś przyjezdny z gigantycznymi kompleksami który wreszcie poczuł się kimś xD. A faktem
  • Odpowiedz
Hasło wieczoru

Urojenia ksobne (inaczej urojenie odnoszące) – rodzaj urojenia, podczas którego istnieje przekonanie, iż jest się przedmiotem szczególnego zainteresowania otoczenia. Osoby z urojeniami ksobnymi przywiązują osobiste znaczenie do działań, uwag lub stwierdzeń innych ludzi oraz do obiektów i wydarzeń, które w rzeczywistości takiego osobistego znaczenia nie mają. Chory z urojeniami ksobnymi uważa, że niewinne uwagi i zachowania innych osób odnoszą się do niej, np. ludzie na ulicy rozmawiają właśnie o nim.
  • Odpowiedz
@micke: ale jesteś prymitywem. Bo to wina rodowitych warszawiaków, ze się w latach 60tych i 70tych nazjezdzalo wsiurow na furmankach i on teraz mniastowy jest bo mieszka na Ursynowie już drugie, podkreślam DRUGIE pokolenie, a jego dziadek oral pole i podpisywał się trzema iksami.
Sam się chyba do tej grupy zaliczasz, żaden prawdziwy warszawiak nigdy by tak o swoim mieście nie napisał.
  • Odpowiedz
@bagi1: Gosciu ale piszę to odnosząc się do mema. Pozniej zdziwienie ze ludzie ślą #!$%@? na Warszawiaków gdzie sród nich Wawy tyle co nic. Wystarczy powiedziec ze przyjechało sie z Wawy ale pochodzę z X. No ale tak... jeszcze wypada nie wstydzic się swojej miejscowosci a takich zachowan tez jestem świadkiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
po jaką cholerę w ogóle w Polsce nadal istnieją blachy z oznaczeniem województw, miast, dzielnic itp. Dać random jakiś i spokój. W Holandii nie ma oznaczeń skąd kto przyjechał i jakoś żyją ludzie.


@L1nox

Po to by utrzymać wydziały komunikacji. Przy każdym zakupie auta mowy dowodzik, nowe blachy i nowe opłaty, wiesz.. takie dofinansowanie z naszych pieniędzy do pracujących tam ludzi, którzy powinni być opłacani z podatków
  • Odpowiedz
@peetee: Że też chce się Tobie tłumaczyć tym zakompleksieńcom takie rzeczy. Wykopki niewiele się różnią od swoich starych ukazywanych jako śmieszne małpy z długimi nosami, mającymi pokrętną logikę i przemyślenia. Ten portal, to chyba jeden z większych agregatorów ludzi z problemami psychicznymi i kompleksami wielkości słonia w polskim internecie.
  • Odpowiedz
@Mr_Beniz: Podobnie miałem w Krakowie na osiedlowym parkingu... Potężny ślad po uderzeniu drzwiami. :}
Nawet w moim mieście, gdzie oglądałem mieszkanie do kupna, po 40 minutach długa rysa na zderzaku. Ostra walka o miejsce parkingowe.
  • Odpowiedz