Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@CLIXU zazwyczaj to słyszę kroki i jakies ciche rozmowy ale nie potrafię usłyszeć czego dotyczą. Jakby mi ktoś chodził po chacie. Właśnie tak jak w tej chwili.
  • Odpowiedz
@222pit: możesz mi nie wierzyć, ale to co napisałeś to nie schizy, a oznaki obecności demona. Serio XD
Kroki i pukanie to standard, ale zapach spalenizny wskazuje już na bardzo silny negatywny byt. Zainteresuj się tematem.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FarmaceutaAmator: przestań go straszyć takimi pierdołami, gość jest poważnie chory a ty mu jeszcze #!$%@? wiem mniej więcej co może czuć więc mu nie zazdroszczę. Przez takie komentarze idzie umrzeć na zawał serca bo strach jest nie do wytrzymania.
  • Odpowiedz
@psychoACID: co ty #!$%@? idioto, po pierwsze komentarz był jak najbardziej serio i nie miałem zamiaru go straszyć, po drugie ty mnie nie ucz o strachu bo w tym temacie przy mnie jesteś przedszkolak, a po 3 nie wiesz jak wygląda schizofrenia, podręcznik psychiatrii w łape i na kanape.
  • Odpowiedz
@psychoACID: Właśnie pokazałeś swój poziom życząc mi zdechnięcia na raka XD Nie masz kompetencji ani wykształcenia żeby w ogóle ze mną dyskutować. Jak nie masz żadnej wiedzy w temacie to pysk trzymaj pryszczolku. Bez odbioru.
  • Odpowiedz
@222pit: pytasz serio czy na żarty? Jeżeli masz tylko zaburzenie lękowe to możesz mieć irracjonalne lęki, ale nie możesz mieć omamów słuchowych, takie rzeczy dzieją się np. przy epizodach schizofrenii. Natomiast jeżeli słyszysz podejrzane stukanie itd. i jesteś tego pewien, że sobie nie wkręcasz i przede wszystkim zapachy (najbadziej typowe dla negatywnych istot to spalenizna i zapach zgnilizny) to jest możliwość, że znajdujesz się w pobliżu jakiegoś negatywnego bytu, który na
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FarmaceutaAmator: @222pit: normalnie typie ten oto wykształcony człowiek mowi ci że w necie jest pełno filmów więc jak #!$%@? to musi być prawda. Pamiętaj jak w necie jest pełno filmów to na bank coś jest prawdą ja bym na twoim miejscu z domu #!$%@?ł i dzwonił po księdza.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@psychoACID jakbym sie sugerowal netem to już dawno bym zapadl w wieczny sen a jedyną negatywną istotą w mojej chacie jest #!$%@? matka ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz