Wpis z mikrobloga

Cze, Mirabelki. Ma któraś już może zapowiedź w zakładce Dla Ciebie w aplikacji rosska, że z promocji będzie mogła korzystać już od jutra? Chciałabym sobie kupić gąbeczki do makijażu, a nie chcę iść 19, kiedy będą te dzikie tłumy, więc może któraś się zlituje i udostępni swoją kartę? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #rossmann #mirabelkopomusz #kosmetyki
  • 10
@Melodie: no ale wtedy musiałabym zamówić kuriera i dopłacić, co mija się trochę z celem tej promki. jak zamawiasz z odbiorem w drogerii, to oni kompletują na podstawie tego, co mają na stanie w danym rossmannie
@Melodie: no właśnie, w zależności od dostępności produktu w danej drogerii możesz go kupić lub nie, sprawdź ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak masz zaznaczonego kuriera jako metodę dostawy, to zwykle wszystko jest dostępne, potem jak zmieniasz na odbiór osobisty, to niektóre rzeczy z koszyka zamieniają się na niedostępne, bo nie ma ich na miejscu. rossmann niestety nie dostarcza z magazynu do drogerii, można tylko kupić to co
@sehnsucht: kiedyś brałam udział w prawie każdej promocji i mi się nie zdarzyło ;) No ale teraz do rossmana na promki nie chodzę, może się coś zmieniło.. Jak widzę to stado wygłodniałych rozowych palcujących wszystkie kosmetyki fujka :/ syf, kiła i mogiła, a i tak kilka jest tylko perełek z kolorówki drogeryjnej ktore i tak schodzą do 0 w pierwsze 4 h promocji..
@Melodie: no, też nie kupuję już mejkapu w rossku, ale akurat gąbeczki wibo są super, jak dla mnie lepsze niż oryginalny BB, plus lovely wypuściło teraz też jakieś nowe, chętnie bym wypróbowała, ale nie uśmiecha mi się ta bitwa 19 kwietnia ( ͡° ʖ̯ ͡°)