Wpis z mikrobloga

@jezus_cameltoe niet, z waga nigdy problemów nie miałam i nie mam. Jeszcze mi się nie zdarzyło mieć nadwagę, a co dopiero otyłość. Ręce mam słabe od zawsze. I tak nie jest źle w stosunku do tego co było, ale still sporo do nadrobienia
@Eostre: startować czy nie podciągania warto wyrobić, z 5 nie powinno być problemów a co powinno pomóc? Może pompki męskie? Jak w ogóle nie zaczniesz to dalej będziesz stać w miejscu. Proponuję dużo rozgrzewek i pompki, a tak jest pełni ćwiczeń na wzmocnienie rąk jak hantelki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam koleżankę co robi 11 podciągnięć z doskoku i to po wspinaczce.
@jezus_cameltoe z pompkami męskimi nie mam najmniejszego problemu właśnie xD odkąd zaczęłam ćwiczyć robię je na luzie. Nie mam pojęcia od czego to zależy. Ale robię ćwiczenie mające pomóc.
Bardziej mi chodzi konkretnie o ten bieg, żeby nie spowalniać kolegi przez swoje #!$%@? :(
@jezus_cameltoe Stricte podciągnąć się długo nie próbowałam (jakoś około roku), ale nie wydaje mi się, żeby coś się w tej kwestii zmieniło :/ może jak będę mieć z chłopakiem czas to zobaczy co i jak, może chodzi o technikę.

Jakbym sama biegła to spoko, ale z kolegą to wiesz, słabo tak kogoś spowalniać.
@Eostre: generalnie na biegach przeszkodowych 90% przeszkód sprowadza się do podciągania i silnego chwytu ;) ale jeśli biegniecie w open to i tak czysty fun i większość sobie nawzajem pomaga, więc nie będziesz się czuła jak kula u nogi ;) a co do nauki podciągania u kobiet - spróbuj samego wiszenia aktywnego (ściągnięte łopatki) - wzmacnia chwyt i pompek australijskich, fajnie je można progresować i pomogą Ci na 100% - nawet