Wpis z mikrobloga

Od miesiąca stosuję sobie Huela zastępując śniadanie i kolacje. W połączeniu z mlekiem smakuje jak shake z Maka czy KFC. Moje obserwacje po "zjedzeniu" jednej porcji sugerowanej przez producenta po śniadaniu jestem głodny po około 2-2.5h. Narazie jeszcze całego dnia na huelu nie próbowałem ale mam zamiar to przetestować :) Na wadze -2 kg ale jestem w miarę aktywny 3-4 razy w tygodniu basen lub siłownia.

Gdyby ktoś miał pytanie to zapraszam do zadawania, a niżej podaje reflinka - też od któregoś Mireczka się rejestrowałem.
https://huel.mention-me.com/m/ol/rp7sf-5a8636ac71
#huel #jedzenie
botereq - Od miesiąca stosuję sobie Huela zastępując śniadanie i kolacje. W połączeni...

źródło: comment_aC5xNtNKtWGXzFP1v1sM7xfyYMwVE6ut.jpg

Pobierz
  • 22
@botereq: tez to kupiłem bo mam #!$%@? problem ze śniadaniami. Mam wstręt do jedzenia + problemy z żołądkiem. Piłem to rok temu ale nie pamietam jak się czułem... teraz wznawiam „kuracje”.

@Hubercikus: ja dałem 100zl za 1.75KG. Jedna porcja 100g.
@botereq z czego robią te porcje ? Czy każda jedna torebka to to samo ? Bo ja nie ogarniam w zasadzie jak może taki proszek działać tym bardziej z naszym zoladkiem i jak ma to mięśnie budować ..
@Hubercikus: tak jak NaxZST napisał jedna porcja to 100 g lub 125 g (5 lub 4 posiłki w ciągu dnia wg producenta gdybyś tylko Huela jadł dla bilansu kalorycznego 2000 kcal) mi jedna paka idzie w 8 dni

@NaxZST: Też mam problem ze wstawaniem i śniadaniami ale jak mam Huela to śniadanie codziennie odhaczone i powiem Ci szczerze lepiej się czuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja sie pytam jak mozna takie cos stosowac zamias zwyklego jedzenia?? Czy nie lepiej juz na sniadanie samemu sobie zmielic banana, platki owsiane i dodac do tego jakies sensowne białko nawet i WPC moze być. W dodatku placic taka cene za to cos .
@Ortofenylofenolan_sodu nie każę Ci codziennie pic takiego bieda szejka jak to pięknie sformułowałeś tylko raz na jakis czas kiedy faktycznie nie masz czasu na przyrządzenie porządnego śniadania. Wytłumacz mi jak jedzenie z prochu może być bardziej wartosciowe od klasycznego sniadania. To jest suplement którym mozna uzupełnić dietę a nie ją zastępować.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kostecki7800: to nie jest suplement
Masz tam normalne bialko, wegle i tluszcze jak w normalnym bialku
Jak cie to rzeczywiscie interesuje jak mozna tylko tym zywic to poczytac sobie ich fb, tam w komentarzach pisze ich czlowiek + daje zrodla naukowe

A na chlopski rozum jaka jest roznica czy ryz rozbijesz sobie przed zjedzeniem czy w swoich bebechach?

Ja to od miesiaca jem(a raczej pije) zamiast sniadan i czuje sie zajebiscie