Wpis z mikrobloga

Cześć,

Sprzedam konto Origin z FIFA 19. W FUT 4,5 miliona coinsów oraz poniższe niewymienne karty. Dywizja 3. Konto nie posiada żadnych blokad. Sprzedaję całe konto Origin razem z mailem do konta i wszelkimi hasłami. Na koncie regularnie był wbijany gold 3 w FUT Champions. Również handlowałem od początku fify 19. Na koncie Origin znajdują się gry BF3 oraz FIFA 14, 15, 16, 17, 18, 19. W fifie 17 w FUT jest CR7, Bale i reszta składu, którą mogę podesłać zainteresowanym. Zapraszam do kontaktu, odpowiem na wszelkie pytania.

Cena: 1100 zł, ale do negocjacji ;) mogę wystawić poprzez allegro lub inny portal aukcyjny dla bezpieczeństwa kupującego
#fifa19 #fut #fifa
pielu17 - Cześć,

Sprzedam konto Origin z FIFA 19. W FUT 4,5 miliona coinsów oraz p...

źródło: comment_pXcqB3uYaS09aj4sFRrFGesVsffd65zz.jpg

Pobierz
  • 24
@pielu17 powiedz mi za co chcesz te 1100zł? Za 6 części gry gdzie nowsza nie różni się od poprzednika, za bf3 który był dawny za darmo i za karty w fifie 19 gdzie zaraz wyjdzie 20 i pójdą w #!$%@?? ( ͡º ͜ʖ͡º)
@rafal-masny: to może czas wydorośleć i pisać merytorycznie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie dość, że cena niższa niż kupno 4,5kk coinsów na allegro u standardowych coins sellerów. Niższe ryzyko, bo za kupno konta nie dostajesz bana. Karty niewymienne kosztowały grubo ponad 3kk. A koniec końców cena do negocjacji, chętnie się potarguję.
@K4rpik: Sprzedaję po cenach rynkowch, a nawet niższych. Zrobiłem research na allegro i OLX, nie znajdziesz taniej konta z tyloma coinsami i tak bogatą kolekcją niewymiennych i już niedostępnych kart. Koniec końców, podkreślam - cena do negocjacji. Za sprzedaż samych coinsów mógłbym wziąć lekko 900 zł (ale większe ryzyko moje i kupujących).
@PanDziecko co do linków to fajne konta, ale bez coinsow. Zależy kto jak chce grać i co sobie w grze cenić. Stąd cena wyjściowa dość wysoka, do totsow ceny będą stabilne,aby móc na spokojnie znalezc dobrego klienta :)