Wpis z mikrobloga

@ChuckNorris_: Zależy trochę do czego ten wzmacniacz. jeżeli jako pierwszy wzmacniacz do gitary dla kogoś nowego to spoko będzie ten Mustang co proponuje @MiQ27, samemu miałem Line 6 Spider IV 15 i pomimo hejtu na ten wzmacniacz czasem na forach muzycznych ja bardzo dobrze wspominam, idealny na początek. Pozdro i miłego grania
@MiQ27: tak, wyłaczone mam też cabinety w programie. W sumie są 3 cleany wbudowane, ale żaden nie brzmi jakoś specjalnie klarownie i naturalnie. Oczywiście lampa zabrzmi najbardziej naturalnie, ale w niskim budżecie myślę, że będzie lepszym rozwiązaniem tranzystor, albo przez kartę dźwiękową do kompa.
@konsonanspoznawczy: imho Mustang gra bardzo dobrze. Podpieram się tu też autorytetem i opinią znajomego, który żyje z gry na gitarze i niejeden piec ograł :)
A podłączanie wszystkiego do kompa tylko na początku wydaje się fajne. Lepiej mieć jakiś piecyk - tym bardziej, że taki Mustang ma wejście aux, wyjście na słuchawki i ileś tam wbudowanych efektów. Na dokładkę ma łącze USB i można dźwięk z niego nagrać bezpośrednio do kompa,