Wpis z mikrobloga

Ludzie mówią że to jest najlepsze miasto na świecie, choć nie wiem czy sam chciałbym tam mieszkać. Dlatego że tak daleko doszedłem po raz pierwszy mam parę pytań do Mirków. Przepisy- przydaje się to na coś? Mam tylko nacisk na rekreację. Jakie specjalizacje są najlepsze? Z przemysłem to wiem że zależy to tego co gdzie jest, ale co z resztą? Jak budować sprawną komunikację miejską? Wcześniej zawsze wychodziłem na minus. O co chodzi z regionem biurowym? Na dole są te słupki zapotrzebowania i który się do niego odnosi? Która elektrownia jest najlepsza? Na razie mam jedną węglową (niedziałającą), 16 wiatraków, 5 tych lepszych wiatraków i jedną wieżę słoneczną.
#citiesskylines
źródło: comment_B5fbX3wmuFGFBRk4xeKrMuS1EMxv8oaG.jpg
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JohnnyAK11: ja korzystam z ograniczenia odpadów i zaawansowane budynki, specjalizacja to każdej po trochu jak nie masz industries, resztę budujesz gdzie chcesz z dala od mieszkalnych bo choroby i hałas, u mnie autobusy i pociągi bo lubię nie tworzę metra, biurowe są dla najbardziej wykształconych miejscem pracy polecam moda overeducated, słupki to po kolorach stref mieszkania, usługi, biura i przemysł, atomowa
@JohnnyAK11: Ja dam Ci jeszcze taki protip, żebyś korzystał z suwaków w panelu budżetu. Jak stawiasz elektrownię, a masz małe miasto, to zsuń finansowanie na 50%, bo szkoda, żeby kasa szła na energię, której nie pożytkujesz. To samo wodociągi itd. Ogólnie ja zaczynam bardzo dbając o pieniądze: obcinam koszty, podnoszę podatki od razu, stawiam te błotniste drogi, zaczynam od wieży ciśnień i wiatraków właśnie - ogólnie oszczędzam. I to samo w