Wpis z mikrobloga

@Vafik: @Cwelohik: można coś znaleźć, bez konkretów ciężko ocenić, ale wejdź sobie na facebooku na grupe giełda deskorolkowa i tam można dostać fajny sprzęt. Jest jeszcze grupa Forum deskorolkowe to tam mogą ci pomóc i ocenić deskę.
@Cwelohik: w decathlonie deska kosztuje 150
za 200 z kodem FORUM20 masz https://fishskateboards.com/65-deskorolka ktore polecaja na grupce
w tej cenie (150-200) kupisz tez git uzywany komplet
Ale prawda jest taka, że jak masz małego brata który złapie zajawę to nawet na takiej taniej będzie się cieszył i jeździł. Mam kolegę, który kleił swoje plastikowe tracki byle by dalej jeździć ;) Potem można coś lepszego kupić. Dodam jeszcze, że dobrze aby była
@crocodiler: braciak za niedługo 15 lat jakby to miało coś pomóc xD. Wydaje mi się, że między takim decathlonem albo tym co wysłałeś, a jakimś setem z kamuflage/selectshopu za 400zł nie ma AŻ takiej różnicy.
@saper_vodiczka: Ja rozumiem ale jest różnica między 200zł a 400. Założe się, że na takim poziomie umiejętności różnica nie będzie znacząca, do tego zawsze można ją zwrócić jakby nie pasowała i dołożyć rzeczywiście
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cwelohik: ale tu nie chodzi o pierwsze wrażenie i fakt, czy da się na tym normalnie jeździć, tylko o wytrzymalość. O ile deck to nie problem, to obawialbym się o wytrzymalość trucków z zestawu za 200zł-to może wyjść po miesiącu, dwóch, kiedy zwrotu już raczej nikt nie przyjmie.
@Cwelohik: zgadzam się z tym co pisał @saper_vodiczka - jeździłem w tym tygodniu na tej od fisha, bo kumpel taką ma i traki były strasznie dziwne :d ale to najpewniej kwestia bushingów i ich wymiana załatwiłaby sprawę. Weź najlepiej i sam trochę potestuj :D Ale porównując taką za 400 i za 200 różnica jest bardzo duża - imo zupełnie adekwatna do ceny. Jak ze wszystkim zresztą