Wpis z mikrobloga

@Kor-ski: Część moich w boxie też tak opada od czasu do czasu a na światło tam raczej narzekać nie mogą, ja bym stawiał na szok przy nagłych zmianach wilgotności ale niech sie najlepiej Gobi wypowie to będzie pewne ( ͡ ͜ʖ ͡)
@Niewiemja no w sumie racja. W moich papryczkach i pomidorach raczej nie zauważyłem takich zmian, żeby liście w dół leciały aż tak. Ziemia niby mokra na górze ale ciekawe czy do korzenia coś tej wody doszło
@Kor-ski: Ej to takim tokiem myślenia to tylko najwięksi eksperci paprykowi mogliby pisać komentarze ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja też moge wprowadzać w błąd, pisze co myśle, pewny nie jestem. A rośliny tak łatwo zabić sie nie da, tym bardziej, że w sumie nic jej nie jest tylko liście sie zwinęły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SzukamNlcku: Ogólnie przy podlewaniu trzeba złapać wyczucie po prostu, i to osobne przy każdej roślinie. Jak sie złapie to w sumie nie ważne czy od góry czy od dołu. Moim zdaniem od dołu lepiej bo pleśń sie nie pojawi. No chyba, że sie przeleje od dołu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ważne, żeby były okresy suszy