Wpis z mikrobloga

mieszkam w Gdyni od lat, a bardzo rzadko jestem bezpośrednio nad morzem. Człowiek nie docenia tego co ma na co dzień ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@dziobnij2: To pomyśl sobie o ludziach ze Szczecina, którzy mają morze pod nosem, a mało kto tam przebywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pakoraban: wiadomo, polecam pozwiedzać Gdynię trochę bardziej szczegółowo przed przeprowadzką. Będąc w centrum proszę zwrócić uwagę na piękno Skweru Kościuszki wraz z budkami przypominającymi małe nadmorskie miejscowości rodem z lat 90. Rypka, gofry i pamiątki z Chin w jednym z najbardziej prestiżowych miejsc nad polskim wybrzeżem to jest to czego z czym miasto z morza i marzeń powinno być reprezentowane. Poza tym sprawdzić urok całego Śródmieścia na północ od Mola Południowego
@Chochla: mieszkałam więc trochę poznałam, wiem że rynek pracy wygląda słabo, spadnie 5 cm śniegu i panika czy brudne plaże (nawet na torpedowni można budować zamki z petow i kapsli). Ale dla mnie nie ma znaczenia czas czy to że lepszy rynek pracy jest w Gdańsku i trzeba dojeżdżać xD Gdynia ma w sobie potencjał i spokój, są wady i są zalety. Tak jak każde inne miasto.