Wpis z mikrobloga

Ciekawe ile z tych osób co jadą po nauczycielach ma dzieci..


@wykop_hejter: ba jak masz dzieci to tym bardziej. Bo większość to słabo wykształcone matołki które nie znajdą nigdzie indziej lepszej pracy. Czyli wolisz 1000+ dla matołów które tak samo słabo będą uczyć te dzieci?
@CukrowyWykop: chciałybym by ten zawód był bardziej szanowany. Kolego żaden cudotworca bez pracy dziecka W DOMU i współpracy z rodzicami nie zrobi z dziecka #!$%@? geniusza. I nie oszukujmy się. Jak się miało nascie lat to nauka tylko nielicznym była w głowie. Kiedyś to boisko i podwórko dziś Internety I wirtualny lans. Samo się nic nie dzieje..
@CukrowyWykop: Kiedyś perspektywa pracy jako nauczyciel wydawała się dużo bardziej obiecująca. Obecnie wcale kolorowo nie jest i widać to w szczególności na specjalizacjach nauczycielskich. Kiedyś był na nie ogromny popyt i trzymały jakiś poziom. Obecnie jest kiepsko. Bardzo kiepsko. Moje wrażenia są takie, że spośród dobrych dydaktyków, których poznałem (studiowałem majzę), żaden nie zdecydował się na podążanie tą ścieżką kariery.
widać to w szczególności na specjalizacjach nauczycielskich. Kiedyś był na nie ogromny popyt i trzymały jakiś poziom. Obecnie jest kiepsko. Bardzo kiepsko. Moje wrażenia są takie, że spośród dobrych dydaktyków, których poznałem (studiowałem majzę), żaden nie zdecydował się na podążanie tą ścieżką kariery.


@kolnay1: bo choćby dlatego że blok pedagogiczny jest płatny na matmie i innych kierunkach.