Wpis z mikrobloga

Podpowiedziałby mi ktoś jak grać mirror Control warrior match up? Jakich kart szukać na ręce, na co muszę uważać, no ogólnie jak to dobrze grać, bo nie ukrywam jestem nobem totalnym, a dopiero co svraftowalem ten deck :D
I jeszcze to samo z bomb warriorem jakby ktoś mógł, bo mało mi kart do niego brakuje i też dorobię sobie
#hearthstone
  • 9
@Xcv227: Imo powinieneś szukać głównie drwinobotów, żeby zmaksymalizować szanse na rozwalenie mu komba i portretu. W dalszej kolejności jakiś draw. Elizjana też nie jest najgłupsza. Na pewno lepsza niż obszarówki czy inne omegi

Na co uważasz? Na pewno żeby się nie przepalić na akolicie, bo warrior z palcem w dupie może ci dać draw 3 kart żeby mieć szansę spalić ci portret lub Elizjanę. No i w zależności od tego kto
@Vojtazzz: w control match upach duży draw nie jest wskazany, szczególnie, że często siedzi się z pełną ręką

@Xcv227: Szukasz portretu, Elizjany, starasz się ograniczyć draw do minimum, ogólnie graj jak najbardziej greedy jak się da.
@Edi93 Racja, ale trzeba brać poprawkę, że to kto wygra zależy od tego kto lepiej i szybciej zagra drwinoboty i portret. Przy założeniu że każdy ma kombo do dyspozycji wygrywa ten, kto dobierze portret szybciej

Oczywiście to wszystko założenie że gracie na bankierach. Jak jest pewność że nie, to rzeczywiście nie można dobierać