Wpis z mikrobloga

Czyli co robią obecne 16-tki na imprezach. Jak macie dziewczyny "imprezowiczki", lubiące alkohol to powodzenia ^^ Laska 6-7/10 szara myszka. Pewnie obecnie każda "ponadprzeciętnie" ładna laska 20lvl to już dziewicą nie jest ( ʖ̯) Obenie to każda w gumie i nikt nic nie wie, co na imprezach się dzieje.
#p0lka #badoo #logikarozowychpaskow #tinder
C.....n - Czyli co robią obecne 16-tki na imprezach. Jak macie dziewczyny "imprezowic...

źródło: comment_3455t5BkB5yd4Ozq8BOxbrsgwDKXhaLX.jpg

Pobierz
  • 22
@Crodin: kto pisze o takich przeżyciach w ten sposób? Poza tym nie, jestem obecną 16-tką i znam inne. Nie mowie, ze z moich znajomych nikt na imprezy nie chodzi i nie prowadzi zanadto towarzyskiego trybu zycia, ale takie akcje to patola i tyle
@Crodin: no cóż pogratulować rodziców że dobrze córkę wychowali. W ogóle argumenty z dupy, mogła dziecko dać do adopcji, żeby miało szanse na normalną rodzinę.
@majster32: @fraciu: @HK-Stelle: Dzięki za uświadomienie. Mnie nie ciągnęło do imprez (i jakoś nie ciągnie nadal, alkohol pije z kilka razy w roku) i widzę sporo brakuje mi świadomości w tym temacie i natury różowych. Myślałem, że bardziej się szanują i z byle kim się nie grzmocą. Jak widać wystarczy pół litra i można ruchać :)