Wpis z mikrobloga

#rozdajo #netflix

https://polakpotrafi.pl/projekt/pilot-serialu-eden

Cześć Mirki i Mirabelki! Jestem młodym twórcą filmowym, który zabrał się za swój pierwszy ambitniejszy projekt w klimacie lat 60 (Retrofuturyzm). Z tego powodu organizuje małe rozdajo!
( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wylosowana osoba spośród pulsujących ten post otrzyma:
– Miesiąc na Netflx
– Kubek oraz przypinkę z naszej produkcji.

--------------------

Naszym celem jest stworzyć pierwszy pilotażowy odcinek serialu Eden. Udostępniony oczywiście zostanie za darmo do oglądnięcia w sieci.

O serialu:
Po katastrofie nuklearnej ocaleni ludzie zorganizowali społeczeństwo na nowo, budując je na wzór indyjskiego podziału kastowego. Rządzą nim ubóstwiani, długowieczni Serafini. Jeden z nich, Gabriel – twarz systemu, zostaje znaleziony martwy w tajemniczych okolicznościach. Rządzący jednak chcą uciszyć śledztwo, w obawie, że tajemnice Gabriela mogą pogrążyć ich wszystkich.

Mamy do zrealizowania około 35 minut materiału. W zależności od ilości zebranych środków tyle zrealizujemy. Cóż, jeśli komuś się spodobała koncepcja i chciałby wesprzeć projekt, zapraszam na nasz profil na PolakPotrafi.

https://polakpotrafi.pl/projekt/pilot-serialu-eden

#seriale #eden #filmy #retro #film
Birdperson - #rozdajo #netflix 

https://polakpotrafi.pl/projekt/pilot-serialu-eden...

źródło: comment_stNFvZaSNtXlNjjhR3D5ivrbxC0p3fpR.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@Qullion: mamy już kilku aktorów na trzecioplanowe oraz drugoplanowe planowe role. Głównie są to aktorzy teatralni. Mamy jednak już główną aktorkę wątki Maxin. Do drugiego wątku planujemy kogoś bardziej rozpoznawalnego.
  • Odpowiedz
@Birdperson: nie znam się, ale moim zdaniem to potrzebujecie dobrego scenariusza, reżysera i dobrych aktorów, a nie znanych sztywniaków. Masa aktorów wypłynęła dzięki swojemu talentowi właśnie w serialach zwłaszcza w Stanach, a u nas kręci się byle kręcić i bierze się do produkcji drętwych dziadów bo może ich ktoś zna i wychodzi Korona Królów. I tak od 13 posterunku to nic lepszego nie wyszło w tym kraju.
Spróbujcie coś zmienić i
  • Odpowiedz
@Qullion: taki właśnie jest plan. Jednak bez funduszy nic nie zdziałamy :/ Dlatego właśnie jest ta zbiórka. Im więcej uda się zebrać tym lepszego pilota wypuścimy. Miejmy nadzieję (przynajmniej ja mam xD), że się uda.
  • Odpowiedz
@Birdperson:
Dwie uwagi:
1.Macie pogłos, wyłączcie dźwięk z mikrofonu w kamerze jak nagrywacie z krawata
2.Operator często robi "czapki", profesjonalny sprzęt tutaj nie pomoże. Jak zbieracie taką kwotę, to równie dobrze możecie wynająć operatora ze sprzętem który wie co robi. Generalnie mam wrażenie, że zbieracie bardziej na sprzęt niż na realizację serialu. Za 40k naprawdę da się wynająć profesjonalną ekipę, która Wam to nagra, zmontuje i zrobi color grading jak trzeba.
  • Odpowiedz
@Roszp: niestety na planie mieliśmy dosyć spore komplikacje wynikające z paru czynników zewnętrznych oraz braku funduszy :/ Zdaję sobie sprawę ile to kosztuje, ale żeby zrealizować projekt wyliczyliśmy, że jest to minimalna kwota jakiej potrzebujemy by zrealizować cały materiał. Ale dzięki za dobre słowo! Ja również mam nadzieję, że się uda to ogarnąć lepiej.
  • Odpowiedz
@Birdperson: Wiem, że nagrywając taki materiał walczy się z wieloma przeciwnościami, mając kogoś doświadczonego na planie naprawdę dużo zyskacie. Jeszcze raz powodzenia!
  • Odpowiedz