Wpis z mikrobloga

#tmobile wali w ch*ja. Nagle na fakturze jakieś usługi premium, się okazało że przychodzą jakieś ciekawostki na numer który jest w modemie.
Początkowo, a właściwie przez kilka ładnych miesięcy że to jakaś głupia usługa bo żadnej opłaty nie było. Niestety nagle na fakturze naliczono opłatę kilkudziesięciu złotych.
Dzwonię na infolinię, pytam, Pani mówi że to i to.
Śmieszne jest to że, pomimo że nigdy o taką usługę nie prosiłem to muszę ją zablokować. No ok, myślę drobne druczki dałem się #!$%@?*. Proszę Panią o zablokowanie usługi. Pani mówi gotowe, jak coś proszę sprawdzić tu i tu i ewentualnie samemu zablokować. Oczywiście okazuje się, że nie zablokowane i robię to ręcznie. Przyjęto to realizacji.
Przed chwilą dostaje fakturę znowu z tym samym syfem i kwotą do zapłaty.

Nieźle wyłudzacie pieniądze.

Żeby jeszcze te ciekawostki były ciekawe. I jeszcze żeby była możliwość je sensownie przeglądać, a to przychodzi na modem.
@T-Mobile
  • 6
@sledz: Miałem to samo, na 100zł mnie tak naciągnęli. Konsultantka też twierdziła, że wyłączyła usługi premium, nie mniej jednak w panelu klienta nadal widniało jako usługa aktywna i musiałem sam wyłączyć. Z t-Mobile często trzeba uważać jeśli chodzi o faktury, już nie raz musiałem pisać prośbę o korektę i praktycznie zawsze miałem racje.
@ignore48 jutro zadzwonię, bo jestem w pracy. Mam taki zamiar. A w domu muszę być, bo żeby się zalogować na konto i mieć różne dane itp to przychodzi hasło jednorazowe na modem, więc muszę zalogować się przez urządzenie które jest do niego podłączone. O ile sam internet działa, oprócz ostatnich problemów z netflixem to płatności to jakaś krzywa jazda.
Ale skorzystam z rady.
@sledz: Napisz reklamację przez iboa powinni uznać bez problemu, żadnych bagiet :) ja miałem to samo 75zł dodatkowe, reklamację napisałem 09.04, a 10.04 miałem już odpowiedź z korektami faktur i anulowanie tych opłat, serwisy które Cię obciążyły też bez problemu powinny zwrócić kasę, jeżeli tmobile się wypnie.
Zablokuj wszystko co premium i luz. Jeżeli potrzebujesz mogę Ci zapodać na PW wzór reklamacji która działa, która krąży gdzieś na wykopie, z której