Wpis z mikrobloga

@Kielbasiarz: Jesli pytasz kibica danego klubu czy cieszą go zdobyte przez ten klub trofea to nie oczekuj baranie innej odpowiedzi. Ciebie to nie obchodzi, dla mnie rekord w ilości zdobytych mistrzostw z rzędu w top 5 ligach to coś z czego mogę się cieszyć. Ale nie zrozumiesz, za głupi jesteś.
@Minieri: Ale dlaczego mnie obrazasz? Stwierdzam tylko fakt, ze dla Juve to totalnie przegrany sezon bo lige i puchar to oni wygraja zawsze z Ronaldo czy bez.

Rozmowa dotyczyla Ronaldo, i wedlug mnie Z JEGO PERSPEKTYWY te tytuly to srednie osiagniecie bo caly swiat ma je gdzies. A on jako osoba ambitna chce aby go swiat docenial, zdobyciem tych wloskich tytulow swiat go raczej nie doceni.

Podobnie jak tytul mistrza ligi
@Kielbasiarz: Dla ciebie tak, na pewno nie dla całego świata. Ronaldo zdobywa mistrzostwo w 3 lidze, więc dla niego to kolejne osiągnięcie w karierze. Sam Juventus stał się w tym sezonie rekordzistą w Europie z 8 tytułami z rzędu. #!$%@? mnie obchodzi że dla ciebie to nic nie znaczy. Dla mnie to spore osiągnięcie, cokolwiek "cały świat" (czyli jak na razie tylko ty xD) by myślał.
@Minieri: A mniej #!$%@? obchodzi to co Ty sobie myslisz o moim zdaniu. Chcialem tylko zaznaczyc w pierwszym moim poscie tutaj, ze te dwa tytuly to raczej marne pocieszenie bo wiadomo bylo ze celuja w LM. Wiec ten sezon jest blizej porazki niz sukcesu bo tej ligi przegrac nie moga. Nie da sie.

Ale juz, dobra, nie chce mi sie juz Ci odpisywac. Idz spac.
@Kielbasiarz: Oczywiście że celowali w LM, nie wyszło w tym sezonie. Nie oznacza to że sezon jest stracony bo jednak nadal są trofea i Juventus przechodzi do historii europejskiej piłki jako rekordzista. Jak pisałem, dla ciebie to być może nic, dla mnie to spore osiągnięcie, nawet bez LM.