Wpis z mikrobloga

Jakaś gazeta napisała bzdurę że Cristiano chce odejść z Juve i w mgnieniu oka podłapały to wszystkie media na świecie xD Trochę powagi ludzie. Obejrzyjcie sobie jeszcze raz jego konferencję po przyjściu do Juve, co tam mówił. Dodatkowo pamiętajcie że swój pierwszy sezon we Włoszech zakończy z 2 trofeami i nadal ma szansę na tytuł króla strzelców.
#juventus
  • 14
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Jesli pytasz kibica danego klubu czy cieszą go zdobyte przez ten klub trofea to nie oczekuj baranie innej odpowiedzi. Ciebie to nie obchodzi, dla mnie rekord w ilości zdobytych mistrzostw z rzędu w top 5 ligach to coś z czego mogę się cieszyć. Ale nie zrozumiesz, za głupi jesteś.
  • Odpowiedz
@Minieri: Ale dlaczego mnie obrazasz? Stwierdzam tylko fakt, ze dla Juve to totalnie przegrany sezon bo lige i puchar to oni wygraja zawsze z Ronaldo czy bez.

Rozmowa dotyczyla Ronaldo, i wedlug mnie Z JEGO PERSPEKTYWY te tytuly to srednie osiagniecie bo caly swiat ma je gdzies. A on jako osoba ambitna chce aby go swiat docenial, zdobyciem tych wloskich tytulow swiat go raczej nie doceni.

Podobnie jak tytul mistrza ligi
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Dla ciebie tak, na pewno nie dla całego świata. Ronaldo zdobywa mistrzostwo w 3 lidze, więc dla niego to kolejne osiągnięcie w karierze. Sam Juventus stał się w tym sezonie rekordzistą w Europie z 8 tytułami z rzędu. #!$%@? mnie obchodzi że dla ciebie to nic nie znaczy. Dla mnie to spore osiągnięcie, cokolwiek "cały świat" (czyli jak na razie tylko ty xD) by myślał.
  • Odpowiedz
@Minieri: A mniej #!$%@? obchodzi to co Ty sobie myslisz o moim zdaniu. Chcialem tylko zaznaczyc w pierwszym moim poscie tutaj, ze te dwa tytuly to raczej marne pocieszenie bo wiadomo bylo ze celuja w LM. Wiec ten sezon jest blizej porazki niz sukcesu bo tej ligi przegrac nie moga. Nie da sie.

Ale juz, dobra, nie chce mi sie juz Ci odpisywac. Idz spac.
  • Odpowiedz
@Kielbasiarz: Oczywiście że celowali w LM, nie wyszło w tym sezonie. Nie oznacza to że sezon jest stracony bo jednak nadal są trofea i Juventus przechodzi do historii europejskiej piłki jako rekordzista. Jak pisałem, dla ciebie to być może nic, dla mnie to spore osiągnięcie, nawet bez LM.
  • Odpowiedz