Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć Mirki i Mirabelki, #rozowypasek lvl 32 here.
To będzie z cyklu #zalesie, ale zwyczajnie już nie mogę wytrzymać z tymi wszystkimi emocjami i myślami jakie mi siedzą w głowie, a za bardzo nie mam komu powiedzieć. Jestem w sytuacji, w której muszę zmienić pracę, bo inaczej wykończę się psychicznie. Z drugiej znowu strony cholernie się boję wyjść poza strefę nazwijmy to znanego zła bo nie do końca chyba komfortu. Jedynym plusem jest to, że miesiąc w miesiąc spływa regularna wypłata. Poza tym atmosfera jest nie do wytrzymania, w firmie mega rotacja pracowników, szef jest totalnie nieprzychylnym sknerą i podejmuje decyzje z d***y, firma na tym cierpi, ludzie się zwalniają bo sępi na kasie i tylko obiecuje nowe mega extra intratne projekty a jak zwykle guzik z tego wychodzi, firma normalnie się kisi. Nadmienię, że chodzi o branżę IT. I sam fakt, że chcę stamtąd uciec to jedno, ale najbardziej chyba dobiła mnie dzisiaj informacja, że zwalnia się też jedna laska - moja dawna przyjaciółka po bardzo burzliwych akcjach również z moim facetem, której już na amen nie trawię i się nienawidzimy... I powiedziałabym, że to extra że tej baby oglądać już na co dzień nie będę, gdyby nie jeden fakt... Laska idzie do firmy gdzie sama się chciałam wybrać... I szlag mnie trafia, na siebie wściekła jestem, że pozwoliłam jej się uprzedzić, a ja czekałam jak debil lojalnie bo szef mnie potrzebuje... Teraz jeszcze trudniej mi będzie mi odejść z tego bagna. A jakby tego było mało babsko będzie pracować z moim #niebieskipasek bo on też jest w tej nowej firmie... Dostaję szału. Jemu jeszcze nic nie powiedziałam, bo nie chcę, żeby sam zaczął kombinować z kolejną zmianą pracy... Czy ja w ogóle mogę coś zrobić? Czuję się jak aktorka kiepskiego melodramatu. A może tak miało być i trzeba się z tym pogodzić (,)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 3