Wpis z mikrobloga

Wczoraj byłam w osiedlowym sklepiku, bo brakował mi jeden składnik do obiadu, mała rzecz. Sprzedawczyni wzięła pieniądze i wróciła do jakichś swoich spraw. Poprosiłam ją o paragon i wtedy się zaczęło PO CO CI PARAGON? . Coś zaczęła #!$%@?ć, że czego wy chcecie, po co to komu, szkoda papieru . Paragon w końcu wystawiła, ale #!$%@?ła mnie niemiłosiernie. W związku z tym mam pytanie - gdzie to mogę zgłosić, żeby odwiedziła ją kontrola ze skarbówki?

#skarbowka #urzadskarbowy #podatki
  • 13
@alyaoo: znalazłam coś takiego:

Gdy nie otrzymaliśmy paragonu od sprzedawcy, powinniśmy zgłosić ten fakt Krajowej Administracji Skarbowej. Natomiast, gdy mamy problem z zakupami, odrzuconą reklamacją możemy liczyć na bezpłatną pomoc miejskich lub powiatowych rzeczników konsumentów. Ponadto poradę prawną można uzyskać dzwoniąc pod darmowy numer infolinii konsumenckiej 800 007 707.

https://www.uokik.gov.pl/aktualnosci.php?news_id=2736 - w ostatnim akapicie są linki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@inspektor_gadzet: @Salty_donut: obydwoje macie racje #whynotboth

Anony laduja w /dev/null oprocz sanepidu i alarmow bombowych w szkolach ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ziembe mam w okolicy i mowi ze strukturyzatory maja najlepiej przebadane na swiecie bo socialsanepid jest co dwa tygodnie. Czyli 30 razy w roku bo. Dobrze wyszkolona armia anonow jest lepsza niz moherowe B