Wpis z mikrobloga

@eternalmarcos: Na pewno nie francuski. 10000 więc samochód nie nowy, czyli lepiej żeby się cały czas nie psuł. Skoro koszty utrzymania są Ci obojętne to zastanów się nad japończykiem - honda, toyota, mitsubishi. Ciekawą opcją może być ford. Jeżeli niemiecki to volkswagen - za audi przy obecnym uwielbieniu tej marki niepotrzebnie przepłacisz. Moja sugestia - ford mondeo/focus lub wieśwagen bora ( ͡° ͜ʖ ͡°). Oczywiście wszystko benzyna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eternalmarcos: klimą to dzisiaj nie jest jakiś wyczyn. Miasto więc benzyna i jakieś nieduże.
Jakie?
Popytaj po rodzinie święta idą.
Ja bym się jeszcze zastanowił nad LPG bo koszty niby cię nie interesuja. Ale jak ci mechanik powie 5k za naprawę to ....
A LPG nie dlatego żeby montować tylko do LPG wymaga prostego samochodu.
Wejdź na internet i wyszukaj wg tego kryterium auta.
@eternalmarcos: Najważniejsze żeby w benzynie. Diesel eksploatowany głównie w mieście szybko się zepsuje a koszta naprawy będą wysokie. Ja z takim budżetem bym unikał starych trupów z marek premium i kupił małe autko miejskie ale za to ciut nowsze. Może Fiesta mk6 lub Yaris I?
@marcel_pijak: auto w bardzo złym stanie, modele z tego roku nie chodzą po 11 tysięcy, a po 18 to minimum
no i w tym drugim masz uszkodzoną uszczelkę pod głowicą...
ktoś później kupi takie auto i będzie mówił ze ford gunwo wort bo wtopił
także @eternalmarcos nie bierz nawet pod uwagę tych ofert
@marcel_pijak: tak, jest poobijane, z przodu było walone, bo zderzak nie jest nawet dobrze spasowany i się z tym nie ukrywają, kierownica jest czymś obszyta, co wskazywałoby na to, że oryginalna jest w bardzo złym stanie, co znowu sugeruje ze jednak nie ma przejechane te ponad 200k km, bo materiałowo te kierownice w focusach sie tak nie ścierają, w dodatku jak mówilem mk2 po fl chodzi w okolicach 18 tys za