Wpis z mikrobloga

Cześć i czołem!

Na początek - #rozdajo : Sid Meier's Civilization: Beyond Earth
Zwycięzca sprzed 2 tygodni nie odezwał się słowem mimo dwóch wezwań, to Beyond Earth powraca do puli.

A teraz: ponownie zapraszam Was na nowy odcinek Gamingowego Przeglądu Tygodnia. W dzisiejszym odcinku między innymi:

- Mamy nieco więcej informacji na temat #ps5 - wszystko od Marka Cerny'ego, który w wywiadzie z Wired zdradził nieco szczegółów.

- #assassinscreed Unity - za darmo na platoformie Uplay. Dodatkowo Ubisoft przekazał 500 000 euro na odbudowę Notre Dame, a skany 3d wykorzystane do produkcji gry - posłużą do odwzorowania i odbudowania katedry.

- Masa informacji na temat Star Wars: Jedi Fallen Order

- #gtavi - oczywiście - powstaje. Nadal brak oficjalnych informacji, ale właśnie w minionym tygodniu jeden z pracowników Rockstara "przypadkiem" w CV umieścił pozycję, w której pracował nad pojazdami do GTA VI.

To oczywiście nie wszystko. Serdecznie zapraszam! :)

#gry #pcmasterrace #ps4 #xbox #steam #tworczoscwlasna #polskiyoutube #zakola #gpt #rozrywka
arkadikuss - Cześć i czołem!

Na początek - #rozdajo : Sid Meier's Civilization: Be...
  • 16
@arkadikuss: Uwielbiam to zdziwienie fanów/dziennikarzy którzy śledzą każdy ruch Rockstara jak wychodzi, że pracują nad grą kilka lat. No niemożliwe... Taki gracz na rynku nie może sobie pozwolić na kilkuletnią przerwę, zwłaszcza, że mamy do czynienia z ogromną ilością pracy do wykonania przy tak wielkiej grze która z premiery na premierę staje się przecież coraz większa i piękniejsza. Tak samo było z GTA V. W którymś wywiadzie padło hasło, że nad
@arkadikuss: W to akurat wątpię, bo sam krótki okres przedpremierowy jest bardzo gorący i wyczerpujący. Trzeba zająć się promocją, doszlifować produkt i jeszcze masa innych rzeczy. Nie wiem czy znaleźliby czas nawet na arty ;) ale jakieś 2-3 miesiące po premierze piątki na pewno wzięli się ostro do roboty.

Nawet jak odpala się GTA V, to jest napisane, że nad grą pracowano od 2008 do 2013 ;) z VI ten okres