Wpis z mikrobloga

@jakub-watinkanski: #mcdonalds #mcdonald #pracbaza #praca #pierwszapraca
Mam pytanie co do pracy z MakMadsie
Dostałem propozycję pracy na jednym z dworców. Stawka 16 złotych polskich za godzinę. Umowa o pracę na początek na okres próbny na okres 3 miesięcy. 1/2 etatu
Mam pytanie odnośnie tego jak się pracuje i czy wgl opłaca się w to iść. Jestem studentem i jest to właściwie moja druga praca.
Z tego co udało mi się dowiedzieć to
1.ogólnie atmosfera jest #!$%@?, pracują tam same #!$%@? i przegrywy życiowe które dają sobą pomiatać podczas roboty z reguły lepiej się nie odzywać jeśli cię nie pytają a jeśli już pytają to stosować "small-talk"
2.jesteś tam #!$%@? ostro przez wyższych rangą pracowników
3.żarcie do pracy musisz przynieść własne, przysługuje ci jedynie napój gazowany w kubeczku z nielimitowaną dolewką
4.jest w #!$%@? #!$%@?, w szczególności na weekend (gdzie właśnie oczekują mojej dyspozycyjności na pt/sob/ndz/)
5.podobno są spore problemy z urlopami i nie chcą ich przyznawać i wszyscy robią ci o to spinę i potrafią #!$%@?ć cie z pracy jak jesteś na L4
6.grafik jest w #!$%@? #!$%@?, jak pracujesz na 1/2 etatu to musisz zrobić minimum 70h na msc. I np mogą cię wziąć na 5 dni w tyg i zrobisz w ten sposób pół swojego miesiąca.
7.dostajesz się na strzała ale procedura załatwiania tego wszystkiego jest w #!$%@? długa i możesz czekać nawet miesiąc albo i dłużej zanim zaczniesz pracę bo samo #!$%@? się z książeczką sanepidu to 2/3 tyg.
8.za używanie telefonu mogą cie #!$%@?ć z pracy, podobno telefon zostawiasz w szatni wyłączony
Mam pytanie jest w stanie ktoś to potwierdzić, dodać coś od siebie
Pobierz jakub-watinkanski - @jakub-watinkanski: #mcdonalds #mcdonald #pracbaza #praca #pierws...
źródło: comment_cVdeSOZmcOO4gMb31CkGYXzRbOoHKylu.jpg
  • 13