Wpis z mikrobloga

Według mnie najsmutniejszym tagiem czy też tagiem z najbardziej zmarnowanym potencjałem jest tag islam. Celowo go nie używam w tym wpisie, bo z 50% normalnych ludzi ma go na czarnej. Do czego został stworzony:
- rozmowy o islamie, ciekawostki
- spostrzeżenia mirków, którzy byli w krajach arabskich
- rozmowy o religii i filozofii wschodu, rozmowy o historii, rozważania, porównania z filozofią europejską
- statystyki i dane pochodzące z krajów islamskich

Jak jest wykorzystywany:
- hurr we Francji ciapaki durr
- zobacz mati tego mema haha kobieta w burce WYBUCHOWY hehe czarny humor, wiesz
- "raz mi sławek mówił że jak był w anglii to był tam taki pakistańczyk i on mówił że by chciał wysadzić wszystko"
- ciapaki spaliły noter dam :/
- trzeba bronić europy przed islamską plagą i to właśnie my musimy :/

I taka idiokracja mnie #!$%@? na wykopie, nie można już z wielu tagów korzystać bo idioci i pseudośmieszki przejmują wszystko. Tag samo tag #francja, mieszkam tam i chciałem sobie dodać do obserwowanych. Po kilku dniach musiałem dać na czarną przez "zabawne" memy ludzi z iq 50.
#bekazprawakow
  • 40
  • Odpowiedz
Nie po to dajemy tagi o islamie na czarną, żeby teraz o islamie czytać. Skumaj jedno, mamy w głębokiej dupie do czego pierwotnie zostało to stworzone. Nie chcemy o islamie ani czytać twoich ciekawostek, ani słyszeć. Ani nawet słuchać spostrzeżeń. Nie interesuje nas to pod żadnym kątem. Wchodząc na wykop chcemy newsy/memy/pasty/filmiki itp a nie pierd0lenia islam to islam tamto
  • Odpowiedz
@Wergiliusz islam w kontekście historycznym jest ciekawy dzisiejsze wybielanie tej religii i tego co się odjaniepawla w krajach zdominowanych przez islam czyt. Bliski wschód to paranoja
  • Odpowiedz
@Wergiliusz Czego się spodziewasz po kraju, którego większość inteligencji została stracona przez Niemców i Rosjan w czasie II Wojny światowej? Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów, wystarczy wyjechać trochę za miasto, żeby zobaczyć z jakich jednostek składa się 90% tego społeczeństwa. Zacofani ludzie, bez własnego zdania, powtarzający jak papuga po tym co powie im telewizor/internetowy guru. Idiokracja w tym kraju będzie postępować, a dowodem na to będą wyniki przyszłych wyborów do sejmu.
  • Odpowiedz
@Davidozz:

Czego się spodziewasz po kraju, którego większość inteligencji została stracona przez Niemców i Rosjan w czasie II Wojny światowej? Wystarczy spojrzeć na wyniki wyborów, wystarczy wyjechać trochę za miasto, żeby zobaczyć z jakich jednostek składa się 90% tego społeczeństwa. Zacofani ludzie, bez własnego zdania, powtarzający jak papuga po tym co powie im telewizor/internetowy guru. Idiokracja w tym kraju będzie postępować, a dowodem na to będą wyniki przyszłych wyborów do sejmu.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: jak założysz nowy tak to chętne się poudzielam, zwiedziłem kilka krajów islamu i wiele jeszcze odwiedzę. Nie dyskutuje o tym za często bo wiem, ze tutaj i tak każdy wie najlepiej - im mniej widział, tym lepiej wie
  • Odpowiedz
- rozmowy o islamie, ciekawostki

- spostrzeżenia mirków, którzy byli w krajach arabskich

- rozmowy o religii i filozofii wschodu, rozmowy o historii, rozważania, porównania z filozofią europejską

- statystyki i dane pochodzące z krajów islamskich


@Wergiliusz: Gdziekolwiek na wykopie masz tag o takim poziomie? To nie miejsce na rozważania o filozofii. Zresztą i dobrze, bo mogłoby to być strasznie pretensjonalne.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: jak założysz nowy tag to mogę coś skrobnąć na temat konfliktu pomiędzy sunnitami a szyitami z perspektywy Osmanów, a w szczególności Selima Groźnego ( ͡º ͜ʖ͡º)
Niestety takie tematy nie są zbytnio popularne w Polsce, więc naturalnym skutkiem jest, że posty o tych kręgach nie przyciągną zainteresowania.
  • Odpowiedz
@Wergiliusz: Tylko nie ograniczaj go do rzeczy stricte islamskich w kontekście religijnym, ale też kulturowym. O Wysokiej Porcie można by pisać do końca życia, dorzuć do tego Timura i jego imperium, całą Persję - materiału jest niesamowicie dużo.
  • Odpowiedz