Wpis z mikrobloga

Zgadnijcie kto dzisiaj zamiast do kosciola na 12 wroci z placzem do domu w przemoczonych ciuchach i z makijazem jak po płaczu xD No chyba sie domyslacie a ona nie hehe:))

Ogolnie to cyk bo leci już 10 rok w naszej OSP a zaczałem od malego gowniaka doslownie (z przerwami bo w Niemczech teraz jestem). No ale wiadomo, za mundurem panny sznurem hehe to i wracam :).

Dzisiaj trochę pojeździmy poudajemy, ze lejemy ludzi idących do kościoła i powrót na baze (zbieramy kase na nowy wóz bojowy) :) Niby zwykły lany poniedziałek ale nie do końca dla mnie :D Bo mija już przeszło rok od tego jak sie niby rozstalismy z ex (w sensie ona znalazła sobie #bolecnaboku) jak wyjechałem do Niemiec i mi o tym powiedziała jak wróciłem na tamtą wielkanoc. A to, że jest religijna i że ze swoim fagasem i cala rodzinką do kościoła chodzi na jedną godzine chodzi to tylko mnie utwierdza w przekonaniu że była fałszywka i hu.

Ale kij ztym, dzisiaj lany poniedziałek, na który sie jchyba przygotowywalem z rok, a dogadywalem z ziomeczkiem pol roku. W każdym razie na 11 godzine odprawia sie u nas msza jak zawsze, ziomeczek ma czekac na nia na parkingu z grupa mlodszych strazakow z sekcji zuchów że niby sie tam polewają xD szkoda, że będą mieć aż trzy wiadra wody, żeby dobrze zlać zdrajczynie xD jeszcze oby na oczach jej fagasa i rodzinki bo uchodzi za taką och i ach bo nauczycielka wielka a tatus A6 jezdzi niby xD Fagasik wielki urzednik niby a robota przez mamusie załatwiona jak nic (takie słuchy chodziły) a ziomek zobaczy, że nawet jak ze mna nie jest, to jest bardziej mokra niż z nim xD

No i będzie można w końcu po roku powiedzieć ze zemsta jest słodka, albo mokra i ze warto czekac. Takze rzymajcie kciuki mirunie, ja tego nie zrobie bo to by był przypał, ja tylko będę się przyglądał z daleka i czerpał z tego nie małą satysfakcję.

#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #straz #zemsta #wielkanoc #niebieskiepaski #rozowepaski
jmuhha - Zgadnijcie kto dzisiaj zamiast do kosciola na 12 wroci z placzem do domu w p...

źródło: comment_fiW762P3TOLQxtlSGN6PuUdvBIRG3jIr.jpg

Pobierz
  • 22
ale Ty tak na serio?

Jeżeli tak, to się nie dziwie, że laska nie chciała żyć z taka patologia umyslowa.

Dobrze ze to bait..


@agaja: dlatego dała jakiemuś bananowmu normikowi dupy zamiast rozstać się po ludzku i ucięła z dnia na dzień wszystkie kontakty z gościem który ciężko #!$%@?ł na obczyźnie by jakoś to było?
@jmuhha "hurrr durr dlaczego nowe ubrania strażaków PSP mają emblematy PSP a nie po prostu straz jak kiedys, dzielo strażaków hurr durr"
No moi kochani, przeczytajcie post OPa. Właśnie dlatego.