Wpis z mikrobloga

Jak to jest być prawaczkiem w codziennym życiu? Wy serio wstajecie rano i już jesteście #!$%@?, że gdzieś na świecie pewnie jakaś biała dziewczyna spotyka się z czarnoskórym? Albo, że w szkole wprowadzona jest edukacja seksualna i jest tam mowa o naturalnym zjawisku jakim jest homoseksualizm? A może tym, że w Niemczech czy Szwecji muzułmanie sobie spokojnie żyją i nikt ich nie atakuje?

Ja normalnie wstaje im mam to kompletnie w dupie, bo w żadnym stopniu mnie to nie dotyczy. Nie czuję, że jestem dyskryminowany za kolor skóry, żadne homo-komando nie namawia mnie do zmiany płci, a to, że jakaś dziewczyna postanawia się spotykać z gościem innej rasy mnie kompletnie nie rusza, bo to jej wolny wybór.

Ciężko mi znaleźć inne usprawiedliwienie niż to, że jesteście bandą nieszczęśliwych zakompleksionych #!$%@? bez własnego życia i właśnie dlatego interesujecie się życiem innych.

#codzienneokay #bekazprawakow #bekaznarodowcow #honkhonk #kolorowaagitacja
Pobierz Clefairy - Jak to jest być prawaczkiem w codziennym życiu? Wy serio wstajecie rano i ...
źródło: comment_GLrLXXnhjom7LrPu0N6eSaR1l9P7oklB.jpg
  • 28
@Clefairy: Wydaje mi się, że sam jesteś odpowiedzią na to pytanie które znajduje się na samym początku twego wywodu. No bo podobieństwa są aż rażące.

- obie strony siebie nie lubią.
- obie strony zastanawiają się jak może w taki sposób myśleć druga strona.
- obie strony piszą swoje wywody na portalu ze śmiesznymi obrazkami (xD)
- obie strony są tak samo zachłanne w wojnie pomiędzy sobą
@Clefairy: Jak to jest być lewaczkiem bez kręgosłupa dającym się dymac bez mydła różnym światowym lobby za hajs płacony waszym guru? Jak to jest wstawać rano i wmawiać sobie, że komunizm nie jest zły, bo daje równosć ludziom i wypierać maniakalnie to co wujaszek Stalin i reszta z Azji w imie waszej ulubionej ideologi robił z narodami?