Wpis z mikrobloga

@ToJanusz: Zależy jak dużo grasz. Ja mam wszystkich odblokowanych i 40k tej waluty na koncie, bo nie ma jej na co wydawać. Z tym, że akurat Octane jest jedną z najlepszych postaci, tamtych dwóch rzeczywiście możesz sobie darować, Caustic jest bardzo sytuacyjny i nie zauważyłem żeby jakoś zyskał na tym buffie ostatnim, zresztą podobno jest to zabugowane i nie zawsze działa, a Mirage moim zdaniem wymaga reworka - pasywka i ult
@patoologiaa: a jakoś zapomniałem o nim, pasywka i ult są spoko, nie ma tylko co nadużywać umiejętności taktycznej, bo to skanowanie wbrew pozorom nie ma 360 stopni, tylko znacznie mniejszy zakres w kierunku patrzenia, a w dodatku emituje głośny dźwięk i tę półokrągłą sferę widać z dosyć dużej odległości. Dużo razy miałem tak, że nie nie wiedziałem że wroga ekipa jest blisko dopóki ich bloodhound nie puścił skanowania. No ale generalnie
@ToJanusz: Caustic i Octane to super postacie, tylko trzeba grać w odpowiednim stylu, zabawa jest przednia, miałem tak jak Ty ale gdy już ich odblokowałem to jedne z częściej wybieranych postaci, Mirage nie za bardzo mi przypadł do gustu. Spróbuj Caustica i w początkowych fazach walki w budynkach pułapki dają dużo zabawy i satysfakcji, tym bardziej ze ostatnio dostał bufa i dostaje 10% mniej dmg od innych postaci (tak samo ten